İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

İNİSİOLOJİ (INISIOLOGIYA)

İNİSİOLOJİ (INISIOLOGIYA)

Kurucu
Vacheslav Lazarenko
İnisiologi kanallarından bazıları
Kanal isimlerinin ilk iki harfi yazılarak açıklanmıştır.

Kanal TN ;
Şans frekansına uyumluyor. Başarısızlıklar dönemine son veriyor.
Amaca ulaşmaya yardım ediyor.

Kanal TE ;
Arzu ve isteklerle çalışıyor. İdeaları ve arzuları gerçekleştiriyor, maddeleştiriyor.

Kanal KA;
Düşmanları ve sizi istemeyenleri uzaklaştırıyor. Size karşı kurulan planları yok ediyor.

Kanal KM ;
Aşk ve özel hayat problemleriyle çalışıyor. Aile içi ilişkileri normalleştiriyor.

Kanal S R ;
Ateş elementi. Terkibinde 50 enerji frekansı var. Virüs ve enfeksiyonlara karşı çalışıyor. Kanser. Kan. Şeker. Endokrin sistemi. Kalp-damar sistemi. Solunum sistemi. Bağışıklık.

Kanal HR;
Kanal 50 enerji frekansından oluşuyor. Çakralarda, enerji bedenlerinde, meridyenlerde tüm negatif blokajları temizliyor, enerji potansiyelini yükseltiyor. Kader matrisini tüm negatif programlardan arındırıyor. Tüm varlıkları ve musallatları yok ediyor. Soy enerjisini arındırıyor. Nazardan, büyüden, her türlü negatif saldırılardan arındırıyor. Negatif etkilerden koruma mekanizmasını oluşturuyor.
Karaciğer. Gözler.

Kanal SL;
Solomon 120 titreşimden oluşuyor. Şans ve güzellik frekansına uyumluyor. Bolluk ve bereket frekansına uyumluyor. Sıkıntılı, karanlık süreçten çıkarıyor. Astroloji faktörlerin etkisinden koruyor. Yaratıcı ve cinsellik potansiyelini yükseltiyor. Kişisel manyetizmanı çoğaltıyor. İkna etme yeteneğini veriyor.
Genel iyileşme matrisi.

Kanal RT ;
100 enerji frekansındanoluşuyor. Her seviyede her türlü negatiflerden arındırıyor. Omurga, kas-iskelet sistemi. Zayıflama.

İNİSİOLOJİ (INISIOLOGIYA)

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462