İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

İSİS BLUEMOON HEALİNG

2004 yılında Linda Voughan tarafından kanalize edilen, gözde canlardırma ve enerji akışını takip edilerek yapılan, İsis’e özel bir şifa tekniğidir.

İsis Bluemoon enerjisi İsis’in bütün özelliklerini, etki ve frekanslarını taşır. Bu özellikler sevgi, şevkat koruma, arındırma, şifalandırma, güçlendirme, hareket kazandırma ,doğurganlık, bolluk, verimlilik ile ilgili yüksek frekanslar içerir.

İsis Bluemoon Healing bedenin tüm seviyelerinde etkilidir. (fiziksel,duygusal,zihinsel,ruhsal). Başkalarına zararlı olmamak kaydı ile istek ve dilekler için de kullanılabilinir.

Hem yakından hem uzaktan şifa gönderilebilinir. Enerji,güçlü, huzur verici, ılıktan soğuğa doğru, yatıştırıcı ve açık mavi ya da beyazımsı buz mavi olarak algılanılır. Soğuğun yardım edeceği durumlarda yüksek ateş,yara yanık,yüksek tansiyon vs. gibi etkilidir.Yüksek ateş dışında, çocuklarda ve hayvanlarda kullanılmaması önerilmektedir.

İsis Bluemoon Healing’in bir tek sembolu vardır.Tek aşamalı olup, inisiyasyon yolu ile aktarılır.

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462