İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

VİOLET FLAME REİKİ

Violet Flame Reiki

Ivy Moore, Violet Flame adını verdiği bu evrensel enerjiyi Kuan Yin’le yaptığı meditasyonlar sırasında almıştır. Kuan Yin Budist inancına göre, şevkat ve merhamet tanrıçası olan dişi bir enerji formudur. Ivy Moore, Kuan Yin kanalıyla değişik amaçla kullanılan 40 tane sembol almıştır.
Doğası tamamen dönüştürücü nitelikte olan Violet Flame, alevin menekşe renkli versiyonunu kullanır.

Diğer enerjilerden daha üstün değildir, ancak farklı bir frekansı ve etkisi vardır. Dişi ve yumuşak bir enerji alanına sahiptir. El pozisyonları ile uygulanır. Belli bir pozisyon yoktur, fakat reiki pozisyonları ile uygulayabilir, hem kendinize, hem başkasına şifa verebilirsiniz. Uzaktan da şifa verilebilir. Fiziksel, duygusal, zihinsel blokajları açarak şifa verir, ruhu arındırır. Violet Flame ile, geçmiş hayatınızı iyileştirebilirsiniz, Karmik iyileştirme yapabilirsiniz, tüm negatif duygu ve düşünce formlarından arınabilirsiniz. Korunma amacıyla her durumda ve her yerde mor alevi kullanabilir, psişik saldırılardan korunabilirsiniz.
Özellikle, bir sorunuz veya sorununuz olduğunda yatmadan önce mor alevi davet edip, meleklerine sorunuzu sorduğunuz zaman, sabah uyandığınızda sezgi yoluyla yanıt içinize gelecektir.
Violet Flame tek aşamalı bir eğitimdir, ancak, 40 tane sembole bir anda uyumlanmak sarsıcı olabileceğinden uyumlamalar dört ayrı seferde yapılır. 39 sembol kullanım için 1 sembol uyumlamak içindir.

Usui Reiki 1. Derece eğitimi alanlar sadece uyumlanır (sembolsüz)
Usui Reiki 2. Derece eğitimi alanlara 19 sembol verilir.
Usui Reiki 3. Derece olanlara 20 sembol verilir
Usui Masteri olanlara Master sembol dahil olmak üzere, bütün semboller verilir.

Violet Flame Reiki

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462