İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

ALTININ KALBİ 999
YÜKSEK ENERJİ AKTİVASYONU

Kurucu: Melanie Kirana Fisher
2007 yılında Para konusundaki blokajları kaldıran bu enerjiyi Pleiades’den Işık Katana Varlıklarından almıştır.

“Altının Kalbi” inisiyasyonundan sonra, bu güç sisteminin yaratmış olduğu kuvvetli manyetik etki ile paranın gücüne açılan bir enerji köprüsü olarak çalışmaktadır.

Enerji, düzenli aktivasyonla para, değerli şeyler ve refah sağlamaktadır.

Bu enerji taç çakradan kalbe akar. Herhangi bir anda onunla iletişim kurabilir ve meditasyonda derin düşünebilirsiniz. Tüm evren ve paralel evrenlerde birleşen tümü gibi, sonuç derhal gelir.
Arzunuzu kesinlikle, açıkça ve kararlı bir biçimde belirleyin . Altın enerjisi duşunun.. sizi yıkadığını hayal edin. Bu esnada arzu ettiklerinizi gözünüzün önüne getirebilirsiniz.

Kalbiniz “Altının Kalbi” enerjisi ve beyaz-altın ışık halinde manyetik enerji atımları tarafından harekete geçirilecektir. “Altının kalbi” bir şeyi istediğiniz ve hayal ettiğiniz zamanlarda yarattığınız paralel gerçeklere enerjetik, manyetik bir köprüdür.

Bu hayaller ve arzular siz onları dikkatsizce orada bıraktığınız ve gerçekleşmelerine inanmadığınız sürece bir başka gerçeklikte kalacaktır. Bu enerji ile size geri dönebilirler.

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462