İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

AXİOTONAL HATLAR BAĞLANTISI

Axiotonal(eksenel) hatlar bağlantısı ne demektir?

Axiotonal hatlar bağlantısı diğer adı ile eksenel hizalanma, Üst benlik ile bağlantıyı yeniden kurar ve ruhun ortaya çıkmasını, bütün olarak kendini gerçekleştirme işleminin başarılması için çalışır.

Axiotonal Hatlar Bağlantısı
 

 

Her şeyden önce, Üstruh ile olan bağlantıyı yeniden kurar. Kesik axiotonal hatlar ile bağlantı sağlanır, axiotonal dolaşım sistemi yenilenir.

Bir kere bağlantı sağlandığında, Üstruh katmanı eksenel hatlar aracılığı ile yenilenme, uyumlama için uygun enerjileri çeşitli bedenlere, ebedi ilahi mavikopyaya göre transfer eder.

Axiotonal hatlar, akupunktur meridyenleri boyunca uzanır, deri yüzeyine yakın ana vuruş noktalarını besler. Vuruş noktaları, hücrelerdeki atom moleküllerinin daha hızlı dönmesi için ışık ve ses frekanslarını emen elektromanyetik enerjinin küçük küresel vorteksleridir.

Vuruş artışı, hücresel yenilenme için ızgara meydana getiren ışık fiberlerini (ipliklerini) yaratır. Vuruş noktaları axiotonal dolaşım sistemine ve akupunktur meridyenlerine axiotonal enerjiyi gönderir. Bedendeki her hücre bir vuruş noktasına sahiptir.

Axiotonal dolaşım sistemi, bedendeki tüm vuruş noktalarını bağlar. Hücresel ızgaranın uyumlu olması için akupunktur meridyenleri arasında bağlantı da olmalıdır.

Axiotonal enerji, eksenel hatlar boyunca sürekli bütün bedenleri şarj eder ve ayrıca olumsuz duygusal ve zihinsel kalıpları temizler.

 Üstruh düzeyine yapılan bağlantı, Benliğin yüksek seviyelerine açılan büyük kapı işlevini görür.

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462