İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

BİLİNÇALTI TEMİZLEME & GÜÇLENDİRME

Bilinçaltı Temizleme & Güçlendirme

Bilinçaltı psişikliğimizin, en güçlü parçasıdır. Her şeyi kayda alan ve sindiren bilinçaltı, geçmişte yaşadıklarımıza dayalı olarak yerleşen programlar ile kişiliğimizi ve yaşam biçimimizi etkiler..

Bilinçaltı Temizleme & Güçlendirme

Maalesef, bilinçaltı, birçok zihinsel yapışkan düşüncelerle dolabiliyor. Kötü tecrübeler, duygusal incinmeler, hayal kırıklıkları, eleştiriler ve diğer olumsuz hatıralar, kişiyi engelleyerek korku durumu şeklinde bilinçaltına yerleşiyor.
Geçmişte yaşanan acı olayları,bu olayların anılarını , hislerini ve bu hislerin yarattığı inanç kalıplarını temizleyerek yaşamımızı olumlu etkileyebiliriz.

Örneğin, yeni ilişkiye başlayan birisi bilinçaltındaki önemsiz konulardaki eleştirilerle ilişkiyi baltalayabiliyor.Bu meydana gelebilecek incinmeden korunmak için kişi tarafından yapılabilir.

Bilinçaltındaki kirlilikleri temizleme kendini sabote etmeyi durdurup hayatta ilerlemeyi sağlar. Olumlamalar, bilinçaltını tekrar programlar ama temizlemez. Bu güçlendirme, bilinçaltındaki problemlere sebep olan enerjitik tortuyu temizler.

Bilinçaltı bir kere temizlendiğinde, yeni pozitif düşüceler yerleştirmek daha kolay olacaktır.

Bilinçaltı Temizleme & Güçlendirme

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462