İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

ALTIN DNA UYUMLAMASI

ALTIN DNA UYUMLAMASI

Altın DNA uyumlaması 2023 yılında Reiki Üstadı Rishi Rohit Sharma tarafından kanalize edildi.

Kurucu, bu sisteme eşlik eden kılavuzda şöyle açıklıyor: “Varoluşun karmaşık dokusunda, Altın DNA kavramı derin ve mistik bir kavram olarak ortaya çıkıyor. Altın DNA, geleneksel genetiğin ötesinde ruhsal bir uyanışı, insanın genetik kodundaki gizli potansiyellerin aktivasyonunu ifade eder.

Altın DNA salt biyolojik bir yapıdan daha fazlasıdır; kadim bilgeliğe derinlemesine kök salmış manevi bir metaforu temsil eder. “Altın’ terimi, çeşitli kültürlerde aydınlanmayı, ilahi bilgeliği ve ruhsal aydınlanmayı temsil eden muazzam bir sembolik ağırlık taşır. DNA bağlamında ruhsal farkındalığın aktivasyonunu ve yüksek bilincin ortaya çıkmasını sembolize eder.

Varlığımızın dokusunda DNA’mız, kullanılmayan geniş bir bilgelik deposunun anahtarını taşıyor. Varlığımızın dokusuna örülmüş altın iplikler gibi, bu iplikler atalarımızdan kalma bilgimizin, ruhsal mirasımızın ve en yüksek benliğimizin planını taşır. Kadim insanlar bu altın ipliklere saygı duyuyorlardı ve bunların yaşamın görkemli dokusundaki önemini anlıyorlardı. Bugün, hücrelerimizde kodlanmış gizemlerin kilidini açarak bu kadim bilgiye ulaşabiliriz

Bu sistemin kalbinde, Altın DNA’mızı aktive ederek ruhsal parlaklık alemlerine erişebileceğimiz ve fiziksel varoluşumuzun sınırlarını aşabileceğimiz inancı yatıyor.”

Bu sistem şu konularda yardımcı olabilir:

Ruhsal Aydınlanma ve Uyanış.

Genişletilmiş Farkındalık ve Sezgi.

Duygusal Denge ve İyileşme.

Fiziksel Sağlık ve Canlılık.

Gelişmiş Yaratıcılık ve Yenilik.

Daha Fazla Empati ve Şefkat.

İlişkilerin Dönüşümü.

Artan Amaç Duygusu.

Geliştirilmiş Zihin-Beden Bağlantısı.

Artan Enerji ve Canlılık.

Arttırılmış Tezahür Yetenekleri.

Zorluklarla Karşı Karşıya Daha Fazla Dayanıklılık. Beden, Zihin ve Ruh Arasındaki Uyumlu Denge.

İç Huzur ve Huzurun Yetiştirilmesi.

Manevi Büyümenin Hızlanması.

ALTIN DNA UYUMLAMASI

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462