İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

ÇAKRA AKIMLARINI GÜÇLENDİRME

Kök Çakra Yeniden Hizalama

Çakra akımı yapışık negatif enerjiyi temizlemek için basit bir metot dur. Meridyen akımlarından esinlenerek ortaya çıkarılmıştır. Çakra akımlarının kullanımı basittir, niyetle aktive edilir. Birebir kişiye yakından veya uzaktan uygulanabilir. Reiki veya başka şifalandırma sistemlerine çok iyi bir tamamlayıcıdır.

Çakra akımları çakraları temizleyen bir enerjidir, çakralara ayrı bir enerji vermez, nazik bir şekilde blokaj ve negatif enerjiyi temizler. Geçmişin enerjitik yaralarını serbest bırakır, yeni pozitif enerji girmesini sağlar.

Yararları

Kullanımı hızlı, kolay ve etkilidir.

1) Eski ve yanlış düşünce ve duygusal kalıpları serbest bırakır.
2) Yapışık negatif enerjileri serbest bırakıp, canlandırma
3) Enerjitik toksin ve atıkları temizler.

Nazik bir sistem olmasına rağmen çok güçlü negatif enerjileri bile temizleyici özelliğe sahiptir. Seans öncesi kişi bol bol su içmelidir. Çakraları oldukça blokaje olmuş kişilere seans sonrası belirli bir süre dinlenme verilmelidir.

ÇAKRA ONARIM GÜÇLENDİRMESİ

Çakra fush güçlendirmesi ile çakralar negatif enerjilerden temizlenir. Ama ekstra bir enerji vermez…

Chakra onarım güçlendirmesi ise temizlenen çakraları onarır, güçlendirir ve dengeler daha akışkan hale getirir…

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462