İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

ANA ELEMENTLER REİKİSİ ( MOTHER OF THE ELEMENETS )

Ana Elementler reiki uyumlaması, sizi dört elementin kaynakları olan toprak, hava, ateş ve suya bağlantı yapar. Dört tane uyumlama vardır, ama hepsi ardı ardına bir seferde verilir. Bu enerjiler, elementlerle ve bu elementlerin tanrıça şeklindeki dişi yönleri ile çalışmanız için sizi güçlendirirler- Tabiat ananın her yönü ile.

Bu sistem, şifa, güçlendirme, bereket, verimlilik, refah, gelişme ve korunma üzerinde çalışır.

Ana Elementler – Toprak ana

Toprak kaynağı reikisi, şifalanmanız ve diğerlerini güçlendirmek için çok güçlü bir uyumlamadır. Bu bağlantı, sizi toprağa, bitkilere, çiçeklere, ağaçlara, minerallere, kristallere bağlantı yapar, kısacası toprağın içeriğindekilerle iletişimi sağlar. Toprak ana, yiyecek, büyüme, şifa, mineral ve yeşil bitkilerdeki ve çiçeklerdeki güzellikleri sunar. Pratik işlerde ve yapılması gereken işlerde de aynı şekilde yardımcıdır. Aynı zamanda, bolluk ve refahın bir parçası olan, iş ve kariyer hayatını da olumlu etkiler. Böylelikle, bütün bunlara sahip olabilirsiniz. Kariyer, aile ve bereket gibi gelişen refahın bütün unsurlarından tutun da verimli bir zihin ve bedene kadar.

Ana Elementler – Hava ana

Hava- ana taze havanın, rüzgarın ve kutsal nefesin hediyelerini getirir. Bu element aynı zamanda öğrenme, eğitim, hafıza ve şifa ile ilgilidir. Müzik ve sanat, su gibi akan hava elementi ile ilhamlandırılır. Kalbinizi ışıklandırmak ve yükünüzü hafifletmek için rüzgarla taşınan bir fısıltı rehberinizdir ve hava- ananın hediyelerindendir. Kuşlar da hava-ana için kutsaldır. Cesaret, ilham, motivasyona ihtiyaç duyduğunuzda, hava-ana yükseklere tırmanmanız için size yardımcı olacaktır.

Cesaretlendirme, güçlendirme ve karşılaşılan engelleri temizlemek için de yardımcıdır. Hava-ana rüzgarla beraber rehberlik ve fısıltı ve ruhsal özgürlük getirir.

Ana Elementler – Ateş ana

Ateş ana koruma, arınma ve ihtiyaç duyulmayan her şeyi yakıp ortadan kaldırır- negatif enerji, düşünce ve duyguları serbest bıraktırır. Ateş- ana sevgi ve ilişkilerde sıcaklık ve başarı getirir. Kalbin anasıdır- pişen yemeğin ocağı gibi. Ateş- ana amaçlarınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek için motivasyon ve kararlılık sağlar.Ne olursa olsunlar, hayatta isteklerinize ulaşmak için size istikrar sağlar.

Ana Elementler – Su ana

Su-ana okyanusları, nehirleri, gölleri kısacası kuyularda dahil olmak üzere bütün su kaynaklarını yönetir. Su-ana, refah, temizlenme, arınma, tazelenme, yeni başlangıçlar ve geçişler getirir. Su-ana gel-gitleri yapar, toprağa her eriştiğinde yeryüzünü, temizler, denizlerden gelen her türlü armağanları bırakır. Mineralleri depolar, yeryüzünde yaşayan canlılar için zengin gıda kaynakları ve yaşamsal suyu bırakır. Su-ana elementi, havaya, yeryüzüne enerji vermek, tazelemek ve iyileştirmek için, su damlacıkları verir.

Negatif enerjileri temizlemek ve ortadan kaldırmak, bereket ve bolluk çekmek, arınmışlığın armağanlarını almak, yeni başlangıçlar için kullanın. Su-anayı, kendinizi ve başkalarını iyileştirmek, duygusal travmaları temizlemek, sizin her işinizde en yüksek hayrınıza olacak şekilde enerjilerinizi şarj etmek için çağırın.

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462