İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

HORUS GÖZÜ AKTİVASYONU

Horus’ un gözü, Isis ve Osiris tarafından kodlanmış yaratımsal geometriden bahseder..

Horus’ un gözü, sizi 5. boyut ışık ve yüksek frekans enerjilerine hazırlar. Göksel enerji birikimlerinin aura alanınıza akması için bir aurasal boşluk oluşturur.

Aktivasyonla, kutsal toprak ana bağlantınız kuvvetlenir ve bu hizalanma ile yeni bir enerji beslemesi deneyimlersiniz. Bizdeki bu göksel enerji beslemesi devam ettikçe; fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenlerimizi kalibre ederiz, eski alışkanlıklarımızı, negatif kalıpları serbest bırakırız, daha güçlü bir temel ve matrix oluştururuz. Bütün bunların sonucu olarak da, İlahi mavi kopya aktive olur ve ışık bedene bağlantı daha etkin hale gelir.

Aktivasyon, DNA hücrelerinin enerjiye açılımını sağlayacak pasif, ışık kodlarını uyandırır. Horus’un gözü, ileri seviyede uyanıştır.

Kadim Mısır uygarlığında ‘Horus’un gözü’ sembolü derin anlamlar taşır….

Horus’un gözü manevi anlamıyla vicdanın gözünden hiçbir şeyin kaçmayacağını insanın iç âlemindeki her niyetini ve yaşamdaki her davranışını gözden kaçırmayan bu merhametsiz yargıcın keskin bakışını sembolize eder.

Bu vicdanın 24 saat kapanmadan açık kalan gözüdür. Bu yüzden Güneş ve Ay Horus’un gözleri olarak ifade edilir. Çünkü Güneş ve Ay’ın her ikisi nöbetleşe gece ve gündüz insanın üzerinden eksik olmaz Horus’un 24 saat açık kalan gözleri gibi. (Bu nedenle Horus’un gözü güneşle temsil edilen Ra’nın gözü olarak da ifade edilir.) Buda vicdanın karşıtı olan nefsaniyetin hiç işine gelmez; nefsaniyeti ve kötülüğü temsil eden Seth de bu yüzden bu gözü çıkarmaya çalışmıştır.

Eski Mısır mitolojisine göre Horus sonunda bu gözünü babası Osiris’e vermiş ya da Osiris’in kullanımına bırakmıştır

Horus Gözü Aktivasyonu

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462