İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

BÜYÜK MERKEZİ GÜNEŞ ENERJİSİ

Büyük Merkezi Güneş Enerjisi

Büyük Merkezi Güneş galaksinin merkezidir. Tüm maddesel-ruhsal yaratımın başlangıç noktası ve “Tanrının kalbi” ya da “Kaynak”diye de anılır. Takyonla kıyaslanırsa, Büyük Merkezi Güneşin enerjisi Takyonun yüksek bir halidir. Enerji, özellikle bu enerji ile kendi ve diğerleri üzerinde çalışmayanlar için güçlü olabilir. Bu yüzden Büyük Merkezi Güneş kursunu almak için Takyon kursu almak gereklidir. Eğer Takyon araçları ile çalışmaktan zevk alıyorsanız, Büyük Merkezi Güneş enerjisi ile de araç yapmayı seveceksiniz.

Basitçe Takyon ile yapabildiğiniz araçların aynısını yaratıyorsunuz. Bir örnek vermek gerekirse eğer iki yüzlü bir Merkezi Güneş anteni yaratacaksanız “Takyon” yerine “Büyük Merkezi Güneş” ifadesini/sözünü kullanmalısınız. Önerim, bir adet çift yüzlü anten yaratmakla başlayıp neler olduğunu izlemeniz. Gün boyunca ya da bazı saatler üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Merkezi Güneş yaratımın başlangıcıdır. Orada herkez kendi yaratımını yaratır. Yaratılan imgeler maddi evrenlerde tezahür eder. Bir nevikopyaya benzerler.Bu enerji yaratımı kolaylaştırır geldiğiniz yeri hatırlamanıza yardım eder. Çok boyutu ifade eder. Enerji alanınız ile BMG enerjisi birleştiğinde uzaktan bir mesaj alınmış gibi olur.

Kendi varoluşunuz kopyanıza hatırlama gönderir. Her şey kullanılabilir. Kişi kendi çevresini yarattığından farkındalık yükselecektir. Çünkü kopyaları merkezde sizler yarattınız ve buraya deneyime geldiniz.

Onu alan enerjisini bilendir.

Büyük Merkezi Güneş Enerjisi

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462