İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

DNA TEMİZLİK & GÜÇLENDİRMESİ

DNA akımlarını güçlendirme bütün eterik bedenleri temizleyip, detoks işlemi yapar. Hayatımızı olumsuz yönde etkileyen, fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenlerdeki katıklaşmış enerjiler bizde atıllığa(işlevsizlik) sebep olur. DNA akımları aktive edildiğinde, mavikopya ile bağlantı sağlanarak hayatımıza sevinç, başarı, memnuniyet ve birçok olumlu duygular tekrardan geri gelir.
Bize bütünlük duygusunu getirir, bağışıklık sistemini güçlendirir ve daha fazla ışık almamızı sağlar. Kişinin hayatını idame ettirmesindeki her şeyi ilahi planla uyumlu bir şekilde yürümesine yardımcı olur. Çok boyutlu olarak uyarlanmayı, bütün eterik bedenlerdeki blokajları çözüp, iyileştirmeyi ve bütünlük bilincini kolaylaştırır.

DNA akımlarını güçlendirme eterik bedenlerdeki blokajları yok edeceği gibi, mavikopya kodundaki hasarlanmış alanları dengeler ve karmayı çözer. Blokajlar çözüldüğü andan itibaren ,bilinç düzeyinden uzaklaşmış bilgiler tekrardan yüzeye gelip, ruhyükselmesini
sağlayan hayat planı ile bağlantı kurar.

Blokajlar, eterik bedenden uzaklaştıkça kişide çalışma kapasitesi artacak, şifalandırma için bütün ışık formlarını kanalize edebilecek, duyma, görme, hissetme ve bilme kapasiteleri uyarılacaktır. Sezinleme ve şifa yetenekleri artacaktır. DNA da ki kalıtsal faktörleri temizleyerek, negatif davranışlara sebep olan atasal inançları ortadan kaldırır ve bütünün hayrına olacak şekilde kişideki var olan bağımlılıkların yerine hayat fırsatlarını sunar.

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462