İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

TİMÜS / KALP AKTİVASYONU UYUMLAMASI

Timüs / Kalp Aktivasyonu Uyumlaması

Timüs bezi, tiroid bezinin altında, göğüs boşluğunda ve soluk borusunun önünde bulunur.
Fiziksel anlamda bağışıklık sistemi ile ilgili fonksiyonel bir organdır. Vücudun savunması ile ilgili T Lenfositleri hücreleri burada üretilir ve geliştirilir.

Çocukluk da bir ceviz tanesi büyüklüğünde iken, yaş ilerledikçe yaşanan stres ve travmalar nedeni ile küçülmeye başlar. Timüs bezinin zamanla fonksiyonunu yitirmesi, bağışıklık sisteminin bozulmasına ve hastalıklara yol açmaktadır.

Timüs bezi kalp çakrası ile yakından ilişkili olup, ilahi sevgiyi almanın ve vermenin yeridir aynı zamanda.

İlahi olanla bağlantımız güçlü olduğunda kendimizi huzurlu ve sevgi dolu, güvende hissederiz. O zamanda bağışıklık sistemimiz güçlenir ve daha sağlıklı oluruz.
Timüs bezi aktive edildiğinde, salgıladığı hormonlar kişide haz ve mutluluk duygusu yaratır, bedenin kimyasının değişimine neden olur. Bu değişiklik, sinir sistemini sakinleştirir ve beyin fonksiyonlarını hızlandırır.

Aktivasyondan sonra, sürekli kullanım İlahi Sevgiye doğal olarak kanal olma yeteneğinizi güçlendirir, genişletir ve fiziksel timüsü ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir.

Uyumlamayı aldıktan sonra, İlahi Olan’a bağlantınızı güçlendirmek istediğiniz her zaman sadece yüksek sesle veya zihninizden Timüs kalbinize aktive olmasını söyleyiniz.

Ayrıca uyumlandığınız ve her zaman kullanabileceğiniz diğer iki fonksiyon ”Timüs Güçlendirme” ve ”Bağışıklık Geliştirme” dir.
Timüsünüzün bağışıklık sisteminizin gereksinimlerine karşılık vermesini teşvik etmek ve hastalıklara ve rahatsızlıklara toplam bağışıklığınızı geliştirmek için, bunları sık sık aktive edin.

Timüs / Kalp Aktivasyonu Uyumlaması

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462