İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

SÜBTİL BEDEN BAKIMI

Sübtil Beden Bakımı

Sübtil beden bakımı, sübtil bedendeki düzensizliği ortadan kaldırır. Daha berrak ve dengeli bir zihne ve varlığa sahip olmamızı sağlar.

Sübtil beden, bedeninizdeki bütün enerjileri kapsar. Hızlı bir temizlenme ve sübtil beden enerjilerini dengelemek için, bu enerji 10 dakikalık artırmalarla aktive edilebilir.

Bedensel veya zihinsel anksiyete için mükemmel bir cevaptır. Sübtil beden bakımı ekibi, bedeniniz ve zihninizle iletişime geçer. Bedene ve zihne ait tüm sorunların, bu takım tarafından anlaşıldığını ve ele alındığının garantisini verir. “duyum” alındığında, beden ve zihinde rahatlamalar başlar çünkü, bilirler ki, koruyan ve yardım eden kutsal bir varlık görevdedir. Böylece, beden ve zihin bir müddet kendine zaman ayırır, dinlenmeye geçer, görev dışı kalır. Hatta, kısa sürelerle tam bir rahatlama, bedeni ve zihni inanılmaz bir şekilde yeniler.

Sübtil beden enerji sisteminin başlıca amaçları:

Yüksek benliğinizle, ruh ve kutsal kaynak ile olan bağlantının kuvvetlenmesi.

Bedeninizin ve sübtil bedeninizin tüm alanlarını dengeleyip, enerji ile doldurulması.

Zihnin rahatlaması ve arınma garantisinn verilmesi.

Yeni bir bilinç durumuna ulaşım.

Düşüncelerinizin üstünde yeni bir bilinç boyutuna ulaşma

Olaylara daha perspektif bakış açısı sağlama.

Sistemin Kurucusu: Mariah Windsong

Sübtil Beden Bakımı

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462