İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

NADANIN KARMİK ANAHTARI

Nadanın Karmik Anahtarı

Yükselmiş Üstat Nada’nın yeni, güçlü şifa sistemi 5 seviyeden oluşmaktadır:

İlk iki uyum aşaması, daha sonrakiler için kişinin total enerji seviyesini dengelemektedir.

Üçüncü uyum aşaması, karmanın efendileri ve onun birlikte çalıştığı 3 sembolüyle birlikte iletişim kanallarını açmaktadır.

Dördüncü uyum aşaması en güçlü olanıdır: Karmanın efendilerine karma kurtuluşu talebinde bulunulmasının ardından, “Ateş Seviyesi güçlü bir sembolle birlikte verilmiştir.

Beşinci uyum aşaması: Usta öğretmen düzeyi
Diğer insanları bu sisteme uyumlamak içindir.

LADY NADA

Yükselmiş Üstat Leydi Nada 6. ışının koruyucusu; barışın, kardeşliğin ve vazifenin mor ve altın renkli ışınıdır.

Ayrıca Yükselmiş Leydid Üstat, Karmik Heyet’te üçüncü ışının temsilcisi olarak hizmet etmektedir. Karmik Heyet’te – sekiz yükselmiş üstattan oluşan bir gurup ile hizmet etmekte, dünya sistemine adalet dağıtmakta, her ruh adına karma, lütûf ve sağduyu ile karar vermektedir.

KARMANIN EFENDİLERİ

Karmanın efendileri, bedeninden ayrılarak aydınlanmış yaşamlardır. Dokuz varlıkdan oluşan karmik gurup, her insan gurubunun ruhuyla dünyadaki bedenleri üzerinden çalışmaktadır. Onlar herkesin yeniden bedenlenmeden önce, hayatları süresince hangi dersleri alacaklarını kararlaştırmaktadır.

Daha önce enerji çalışması ve uyum aşaması süreci deneyimi olmayanlara, birinci ile ikinci ve aynı zamanda ikinci ile üçüncü uyum aşamaları arasında yedi gün süresince beklemelerini öneriyorum. Birlikte çalışacağınız üç güçlü sembolle birlikte üçüncü uyum aşamasını geçtikten sonra ise, dördüncü uyum aşamasına geçmeden evvel on gün beklemenizi öneriyorum. Aynı öneriyi, dördüncü uyum aşamasını geçtikten sonrası için de geçerlidir. Bu, bedeninizin bu sistemin yeni titreşimlerine alışmasına olanak sağlayacaktır.

Sistemin Kurucusu: Alla Light

Önkoşul – Usui Reiki Ustası olmak.
Minimum 6 aylık eğitim.

Nadanın Karmik Anahtarı

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462