İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

SİNERJİ ŞİFA SİSTEMİ

Sinerji Şifa Sistemi

Kozmik enerji sisteminin yaratıcısı Vladimir Petrov  enerji çalışmalarının ileride daha üst boyutta, daha yüksek titreşimlerde devam edeceğini öngörmüştür, Sentez enerjilerine (4 blok) ve Sinerjiye işaret etmiştir. Petrov yakın öğrencisi, son günlerine kadar hep yanında olan Dmitriy Voyevodin ise bu enerjilerin kapıları açmıştır. Dmitriy Voyevodin yeni enerjileri keşif etmiş, yakın grup öğrencileriyle onları denetlemiş, çalışmış  ve bizlere bir armağan olarak sunmuştur.

Günümüzde enerji sistemlerinin rolü tarif edilemez kadar büyüktür. Dünyanın frekansı yükseliş durumundadır. Yeni Dünyada güçlü olanlar değil, ona uyum sağlayanlar yaşayacaktır. Uyum sağlamak aynı frekansta olmak demektir. Enerji sistemleri enerji bedenimizin titreşimlerini değiştirerek ve yükselterek bu amaca hizmet etmektedirler.
Kozmoenerji kadim bilgilere dayalı enerjilerle çalışma pratiğidir, insan bilincini genişletir, hayatına iyi yön verir, birçok problemleri çözer, ama insanın ruhsal gelişimine bir yere kadar hizmet eder. Sinerji ruhsal enerji matrislerinden oluşur ve bu enerjileri kalbinin saflığı ve sevgisi kadar alabilirsin, çünkü matrislerin kaynağı Yaratıcının nurudur.

Sinerji enerjileri şifacılıkta daha geniş yelpazede çalışır, daha zor problemleri çöze biliyorlar. Genelde üç çalışma alanı belirlenmiştir: öte tarafa gitmişlerle, ölmüşlerle çalışma, varlık ve musallatlar, aile ve soy çalışmaları. 

Sinerji matrisleriyle çalıştığımızda onları yönetmiyoruz, sadece açıyoruz ve izliyoruz. Matris kendisi hastalığı veya sorunu bulur ve onunla çalışmaya başlar.  Matris varoluşun bütün boyutlarında çalışıyor. Hastalığın veya problemin nedeni dışarıdan alınmış negatif programlarda, soydan gelen programlarda, kendimizin ürettiği illüzyon programlarda,  varlıklarda, musallatlarda saklı oluyor. Enerjiler bedenin, beynin tüm hücrelerine nüfuz ederek nedeni buluyorlar ve onu yok ediyorlar. Neden çözüldüğünde hastalıkta savrulup gidiyor.

Sinerji 10 aşamalı bir eğitimdir. Ön koşul Kozmik enerji masterı olmaktır.
Seans herkese açıktır.

Sinerji Şifa Sistemi

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462