İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

FİZİKSEL BEDEN PİRAMİTLERİ AKTİVASYONU

Fiziksel beden piramitleri, bedenin bazı bölgeleri ve özellikle de beyin ile bağlantılıdır.

*İlk iki piramit, boyun hizasına gelmeden, her iki tarafta da beyin sapının sağ ve sol tarafında yer alırlar; beyindeki yüksek kısımlardır.

*üçüncü Piramit Epifiz bezine bağlı olandır.

*Dördüncü ve beşinci Piramitler Böbreklerle ilgili olandır

Bilim, beynin bu bölgelerine piramit olarak adlandırmış. Sadece beyin de değil, aynı zamanda böbreklerde de bulundurlar.

Piramitler: Medulla uzantısı ön kısmı boyunca yer alan iki adet genişçe parçalardır. Alt sinir bölgesi lifleri ( kortikospinal lifleri) piramitsel çaprazlamayı oluşturmak için karşı tarafa geçiş yaparlar. Bunlar bilinçli geçişlerdir.

Beynin bu kısımları bilinçli hareket işlemi ile bağlantı kurar. Bu bağlantı, spiritüel ve fiziksel düzeyde daha bilinçli olma ile bağlantılı olup, her ikisi de bir deneyimleme de birleştirir.

Böbrekler ise, bedenin arındırıcılarıdır.

Bu piramitler, fizikidir; ama bağlanması gereken spritüel kısımlar olup fiziksellikle bir araya getirilmelidir.

Piramitlerin şekli, aktive edilmeye ve fiziksel bedenin de frekansının yükselmesine yardımcı olur, aynı zamanda da, yaşamın uzatılmasına, hücrelerin tekrardan o düzeyde rejenere (onarım & yenilenme ) olmasına hatta daha gençlik yıllarına ve daha sağlıklı olunan yıllara dönülmesini sağlar.

Beyindeki piramitleri aktive edince, üçüncü gözde birçok vizyonlar görülür, iki piramit arkada ve hipofiz bezi ile bağlantılıdır. Diğer piramit ise Epifiz bezi ile bağlantılıdır.

Bu aktivasyon fiziksel düzeyde hücre yenilenmesini sağlayan, spiritüel düzeyde de netlik ve idrak gücünü artmasında yardımcı olan bir işlemdir. Piramitler beyini faaliyete geçirdikçe beyin hücreleri yenilip aktifleşecektir.

Böbreklerin aktivasyonu ise, hem fiziksel hem de spiritüel bedende sistemin aktive edilmesinden ibarettir ama tabiki bu, fiziksel hücrelerin ileri düzeydeki aktivasyonuna ve rejenerasyonuna (onarım & yenilenme ) da yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462