İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

 YÜKSEK IŞIK KORUMA KALKANI

Yüksek Işık Koruma Kalkanı

Sizi kendi kontrolünüzün dışına taşıyacak güç ve istenmeyen enerjilere karşı korunma…..

Yüksek ışık koruma kalkanı aura ve sübtil bedenler için koruyucu özelliğe sahiptir. Kişiyi, farkındalığın birçok spiritüel düzeylerine uyumlanmasına yardımcı olur, duygusal ve entektüel devamlılık sağlar ve yüksek benlikle olan bağlantıyı artırır.

İstenmeyen enerjilere karşı koruyan bu enerji kalkanı, aynı zamanda, başkalarının da enerjiyi tüketmesini engeller, negatifi pozitife dönüştürür.

Yüksek Işık Koruma Kalkanı

Yüksek ışık koruma kalkanı, kendilerine yarar sağlamak amacı ile, kendi gücümüzün dışına taşımak isteyen karanlık güçlere karşı, kendimizi korumamıza yardımcıdır.

Yüksek ışık koruma kalkanı, bu korumayı, ışık koruma girdabını (vortex) kurarak yapar, bu girdap, tanrısal ve yüksek benlik kökenli güçlü bir enerjitik korunmadır; bütün bedende akışı vardır ve yerde topraklanır. Bu koruma ışık girdabı, devamlı olarak bizi dış negatif enerjilere karşı korur, böylelikle artık korunma tamamen kurulmuş olur. Bu mutlak korunma aynı zamanda bütün güçlü spiritüel ve şifa frekanslarını getirme, tutma ve onlarla çalışma güç ve fırsatını sağlar. Spiritüel konularla ile ilgilenenler için çok faydalıdır. Enerji sistemimizin tüketimini ve ona zarar gelmesini engeller, şifa, spiritüel enerjilerle çalışırken daha yüksek frekanslara ulaşmamıza yardımcıdır. İlahi ışığa ait korunma olduğu için bizi hayattaki birtakım fiziksel zararlara; araba kazaları, hava trafiğinde gibi hayatı tehdit edici durumlarda koruma sağlar. İlahi sevgi ve şefkatin en yüksek ifadesidir.

Yüksek Işık Koruma Kalkanı

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462