İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

AURA AKIMLARINI GÜÇLENDİRME

Aura Akımlarını Güçlendirme
Aura Akımlarını Güçlendirme

Aura Akımlarını Güçlendirme

Aura akımlarını iyileştirme aktvasyonu, düşünsel formdaki negatif enerjiler de dahil olmak üzere temizleyen,arıtan yumuşak bir enerjidir.

Meridyen ve çakralar için diğer akımlarda olduğu gibi aura akımı da kullanımı kolaydır ve basit bir niyetle aktive edilir. Uzaklık ve yakınlık kavramları için aynı şekilde işler.

Reiki ye veya başka diğer bir enerji iyileştirme sistemine mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Aura; bizim enerji alanımızı çevreleyen ve koruyan bir parçasıdır. Dünyaya uzanan bir izdüşümümüzdür. Eğer doğru insan ve fırsatları çekmek istiyorsak, auramızın parlak ve sağlıklı olması gerekir, pozitif enerji ve sevgiyle dolu olarak.

Maalesef, hayatta ilerlerken negatif enerjileri auramızda toplarız. Kızgınlık, üzgünlük ve nefret gibi düşünsel formdaki negatif düşünceler auramıza yerleşerek, bütün enerjimizi düşürüp, insanları kendimizden uzaklaştırmamıza sebep olur. Aurayı düzenli temizleyip, hem ruhumuzu hem de dünya ile olan bağlantımızı yenilememiz gerekir.

Faydaları

Aura akımı basit bir şekilde temizlik yapar. Faydaları;

Daha iyi hissetme ve mutluluk hali
Duygusal ve fiziksel enerji
Hayatınızda problem yaratan düşünsel formdaki negatiflerin serbest bırakılması.

Aura Akımı iyileştirme , büyük bir temizlik semptomuna sebebiyet vermez. Subtil olarak hissedilen yumuşak bir enerjidir. Aura enerjimizin izdüşümü olduğu için, aura akımları aktvasyonu enerjitik sistemimize yapışmış, uzun dönemli blokajları veya derin yaraları temizlemez. Böylelikle, aura akımlarından tam fayda görmek için çakra ve meridyenleri de iyileştirmek daha önemlidir.

AURA ONARIM GÜÇLENDİRMESİ

Aura Akımlarını Güçlendirme

Aura Akımlarını Güçlendirme

Aura onarım güçlendirmesi, aura ile ilgili problemleri gidermek için çok basit bir enerji aracıdır. Aura, bilindiği üzere, bedeni saran enerji alanıdır. Bedenden belirli bir ölçüde dairesel olarak uzanır. İstenmeyen düşünce formlarına ve enerjilere karşı, doğal psişik bir korunma mekanizması olarak işlev görür. Aynı zamanda, bedeni güçlendirerek, enerjitik sistemi besler, çakra ve meridyenlere yenilenmiş chi enerjisini getirir.

Eğer, aura düzgün bir şekilde işlevde ise, yeni enerjiyi alıp, eski, bozuk enerjileri dışarı atar. Aura, hem kişiden hem de çevreden düşünce formlarını biriktirir.

Eğer bir kişi sürekli sinirli ise, muhtemelen, aurasında birikmiş enerji formları vardır. Bu da aurayı zayıflattığı gibi, kişiyi de güçsüzleştirir.

Aura da görülebilen bazı problemler;

*Aura zayıflığı, kişiyi dış enerjilere karşı savunmasız bırakabilir veya kişiye tükenmişlik hissini verebilir.

* Aura da enerji boşaltımı yapan delikler olabilir. Bu kişide yorgunluk hissi yapabilir. Aura daki bu delikler enerjitik dengesizliğin işaretini veren çöküntü bölgeler yaratabilir.

*Diğer insanlar tarafından auradan enerji çekilmesi kişide duygusal yönlendirilmeler yapabilir. Eğer, aura sınırları korunmazsa, kişi diğerlerinin duygularını üstüne alabilir.

* Aura, fiziksel ve duygusal problemlere sebep olacak, negatif enerji düşünce formları ile kirlenmiş olabilir.

*Aura, bloke edilmiş, durgun halde ise enerji giriş ve çıkışları olmuyor demektir.

Bu güçlendirmeyi kullanmak için aura okumaları yapmak önemli değildir. Aura okuma sanatını öğretmek, bunun çok daha ötesindedir.

Şifalandırma yapıyorsanız, aura onarımının bir ihtiyaç olduğunu bilirsiniz, eğer yapmıyorsanız, bu güçlendirmeyi her şifalandırma seansından sonra düzenli olarak koruma amaçlı kullanabilirsiniz. Bu seansın sonunda ve başında yapılabilir.

Kişide yorgunluk, duygusal zayıflık, başkaları hakkında saplantılı düşünceler, bir başkasına aşırı duygu hissetme, fiziksel hastalık ve anksiyete gibi şikayetleri varsa bu güçlendirme kullanılabilir.

Aura onarım güçlendirmesi kullanımında aura flush kullanımına gerek duyulmasa da kullanımı aura iyileştirmesini hızlandıracaktır.

Aura Akımlarını Güçlendirme

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462