İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

ZAPHAREL THERIUM RAY

Zapharel Terium Ray

ZAPHAREL THERIUM RAY Sistemin kurucusu ;

Ramon Martinez Lopez

Tek aşamalı uyumlama

“İnsan doğası gereği sevgi doludur ve bir kişi sevgiden yoksun bırakıldığında, yani var olma hakkından yoksun bırakıldığında veya kendi temel, duygusal varlığından yoksun bırakıldığında neler olduğunu gözlemleyerek bunu kolayca görebiliriz. Bu duygusal eksiklik öfke keder, kaygı, saldırganlık, demotivasyon, güvensizlik, kronik stres gibi rahatsızlıklara neden olur.”

Zapharel Therium Ray, hem romantik ilişkilerde, hem arkadaşlıklarda hem de çalışma ilişkilerinde uyum ve barış getirecek enerjik değişimlere ve arınmalara yol açar. Bu yaşamda ve önceki yaşamlardan taşınan sorunlar iyileştirilir . Karmik blokajlar temizlenir ve iyileştirilir. Bilinç ve bilinçaltındaki negatif inanç kalıpları temizlenip iyileştirilir. Çakra ve meridyenlerdeki duygusal blokajlar temizlenir şifalanır. İlişkilerde yaşanan problemler (İş , aşk, arkadaşlık , aile ilişkileri) iyileştirilir..

Zapharel ruhsal ışığın Kaynağına en yakın olan Seraphim’in bir üyesidir. Bu ışın, blokları daha kolay temizleyebilir ve etrafımızdaki her şeyle uyum içinde çalışmak için enerjimizi geri yükleyebilir.

Teryum ışını hem kendimiz için hem başkaları için çalışılabilir.

Bakır-gümüş-yeşil ışık arzularınızı tezahür ettirmek için kalbinizdeki enerjiyi aktive eder ve sevgi frekanslarını, şifa frekanslarını, bolluk frekanslarını, ruh frekanslarını, sevinç frekanslarını arttırır.

Zapharel Terium Ray

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462