İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

İMERA REİKİ

İmera Reiki

Mısır kökenli olduğu söylenen İmara, daha fazla enerji anlamına gelir. Barton Wendel tarafından kanalize edilmiş evrensel enerji türlerinden biridir.

Usui Reikinin bir üst skalasıdır, seviye sıralamasında 5. skalada yer almakta olup çok güçlü bir enerjidir ve uyumlama yoluyla alınır. Belli bir mantrası ve tek sembolü vardır. Tek aşamalıdır.

Belli el pozisyonları ile uygulanır. Hem kendine, hem başkalarına uygulanabilir, uzaktan da şifa yapılabilir. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal travmalara şifa verilebilir. Geçmiş ve geleceğe de şifa verilir. Şifa amacıyla kullanıdığı gibi, başkasına zarar verici nitelikte olmamak kaydıyla belli hedefler için de kullanılabilir.

Ancak, uyumlama alabilmek için bir reiki, seichem v.s. master olmak gereklidir. Çok güçlü olduğu için her seviye kaldıramayabilir.

İmera Reiki

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462