İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

ÇOK BOYUTLU FARKINDALIK & AKTİVASYON

Çok boyutlu farkındalık arınması ve aktivasyonu, çok boyutlu farkındalığı deneyimlemek amacı ile bilinçli şekilde diğer boyutlara erişime ek olarak, etkin olmayan psişik yeteneklerimizi aktive etme güçlerini sunar.

Bize, diğer alemlerdeki yüksek varlıklarla direk olarak bağlantı sağlar, böylece bilgi, rehberlik, bilgelik, kavramlarına ulaşırız ve onları burada faydalı hale getirebilecek şekle dönüştürürüz.

Bu yüce alemlerin çok boyutluluğu, demektir ki, şifalandırma yeteneklerimizi ve çok boyutlu farkındalığımızı artıran, çok boyutlu duyusal farkındalık yolu ile gelen bilgi, içgörü ve bilgeliktir.

Bu enerji, yeryüzünde normal öğrenme yöntemi ile hatta kanallama veya medyumluk yetenekleri de bunun içine dahil olarak, öğrenemeyeceğimiz bilgilere ulaştırır, bununla da kalmaz, yeni bilgileri, gerçekliğimizi daha iyiye götürmek için assimile etmemize yardımcı olur ve hayatımıza katmamızı sağlar.

Bu enerji ile, yüksek benliğimizin vibrasyonları, devamlı değişen bilinçliliğin yüksek vibrasyonlarına ulaşır. Çünkü, bu yüksek vibrasyonel enerjiye alışık olmadığımızdan, bu aktivasyon, bizim uyum sağlamamıza yardımcı olacaktır. Aldığımız yüksek bilgileri benimsedikçe “ Her Şeyde Birlik” bilincinde olmaya bir ileri daha adım atmanın, şaşırtıcı farkındalığını deneyimleyeceğiz.

Eski fiziksel, zihinsel, duygusal, spiritüel blokajlar ve negatif enerjiler, bedenlerimizden serbest kalacaktır. Güçlü bir çakra temizliği ve “yeni çakra” açılmaları da dahil olmak üzere deneyimlenecektir.

Hayatımızda, fiziksel bedenin ötesinden, enerjitik bedenin sınırlanmasından, geçmiş hayatlardan kaynaklanan travma sebepleri, zor kalıplar, sınırlar ve sorunlar çözülücektir.

Bütün engeller temizlenip, çözüldükçe yeni olasılıklar ortaya çıkacak, yüksek ışık alemlerinin ışıklarını tanır hale geleceksiniz ki bu da gerçekliğinizin daha parlak ve başdöndürücü hale getirecektir.

Sistemin Kurucusu : TRACEY LOPER

Çok Boyutlu Farkındalık & Aktivasyon

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462