İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

KARMİK HASTALIK TEMİZLİĞİ

Karmik hastalık temizliği, kişinin şu anki ve geçmiş yaşamlarındaki deneyimlerine ilişkin, derinlemesine bastırılmış anıları ve sağlıkla ilgili konuları temizleyecektir, öyle ki, bu bastırmalar kişinin şu anki bedeninde varolan genetik ve biyolojik hastalıkları da temizleyip ortaya çıkışını engelleyebilir.

Gerçekleşen bir eterik bedenlerin yıkanıp temizlenmesi olayı, karmik olarak başlatılmış herhangi bir koşulu veya engeli serbest bırakır ve şifalandırır.

Geçmiş yaşam travmaları, ölümler, yaralanmalar, hastalıklar veya şiddetten kaynaklanan her tür işlev bozukluğu, fiziksel, zihinsel veya duygusal durumlar temizlenecek ve şifalandırılacaktır.

Hastalık, travma veya koşullara ilişkin hatıralar, mevcut enkarnasyonda ortaya çıkan herhangi bir semptomun etkisini hafifletmek üzere temizlenecektir.

Kişiye, herhangi bir karmik sınırlamanın eğitici ruhsal amacına erişebilmesine olanak sağlayan yeni bir enerji gelecektir, öyle ki, kişi gelişme, bilgelik ve mükemmeliyet doğrultusundaki derslere erişebilecektir.

Olumsuz düşünme ve kalıplar serbest bırakılacak ve şifalanacak ve olumlu düşünme ve davranışlar gelişecektir. Bilinçaltı temizlendikçe, bu, kişinin farklı düşünmesini sağlayacak ve kişi, karmik tetiklemelerle geride tutulmaktan çok, günlük yaşamında daha olumlu davranacaktır.

Karmik hastalık temizliği, sorunlar veya hastalık şeklinde ortaya çıkan olumsuz karmik davranışları engelleyecek ve başarı, mutluluk ve sağlık biçiminde ortaya çıkacak olumlu davranışlara olanak sağlayacaktır. Bu, kişiye hastalıkların gelecekte tekrar ortaya çıkmasına engel olacak şekilde olumlu davranışlar içerisine girmesini sağlar.

Bu enerji, kişinin zihninde yarattığı olumsuz karmik izleri arındırıp temizleyecektir.

Sonuç olarak kişi, bedenin hareketleri, konuşma ve zihne ilişkin daha büyük bir farkındalık ve bilince erişecek ve kendisine ve diğerlerine karşı zarar verici herhangi bir hareketi gerçekleştirmeyecektir.

Bu sistemin enerjisi kişiye, kişinin İlahi mirasının bir parçası oluş içerisinde sınırsız bir potansiyel geliştirmesine olanak sağlayacaktır.

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462