İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

KAN BAKIMI

Kan Bakımı

Kan bakımı, iki seviyeli olup, 8 enerji fonksiyonunu içerir. Herkes, birinci ve ikinci seviye kan bakımı enerjisini ve içerdiği 8 fonksiyonu alabilir. Başkalarını uyumlamak için reiki veya seichim master olunması gerekir.

Kan bakımı birinci seviyesi, kanı temizler ve kanın DNA sındaki genetik hastalıkları ortadan kaldırır. Diğer fonksiyonlar, baba ve anneden gelen genetik zayıflık akımlarını kapsar. Yedi kuşak öncesinden anne ve baba tarafından gelen ailevi genetik hastalıkları tedavi etmek içindir.

Kan, anne ve babadan gelen kodlamaları taşır. Stres faktöründen etkilenen bedendeki ilk alandır. Ebeveynlerden gelen DNA kalıplarını, bizlerin seçebilme şansı yoktur.

Kan bakımı ile taşıdığınız genetik uyumsuzluklar, yok olabilirler. Size faydalı olacak, enkarnelerinizde sahip olduğunuz genetik güçleri, bu fiziksel formunuzda iken, bünyenize alabilirsiniz.

İkinci düzey kan bakımı, iki enerji fonksiyonunu kapsar ve bütün enerji sisteminin başkalarına gönderilmesine olanak verir, tabiî ki eğer reiki master veya seichem master iseniz.

YAŞAMIN AKIŞININ KANI (Enerji fonksiyonlarından birisinin adı) yaratıcı tanrıçanın ebedi kutsal kaynaktan bireyselleşmesi ile bana ulaştı.

KANIM ( Enerji fonksiyonlarından birisinin adı), herhangi bir şekilde bedene yabancı kan transfer edilmişse, bedene yardımcı olacak mükemmel bir fonksiyondur. Her bireyin kanında kişiye özel genetik DNA veri ve özellikleri vardır. Bir başkasının kanı bir diğer bireye transfer edildiğinde, kandaki enerjitik vibrasyonlar ilk başta o kişiyi rahatsız edebilir.

Kan Bakımı

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462