İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

MAYA KOZMİK TEURGIYA ENERJİ SİSTEMİ

Maya Kozmik Teurgiya Enerji Sistemi

Sayfa müziğini başlatmak için PLAY tuşuna tıklayın…

Kozmik Teurgiya, enerjileri bize Büyük Ayı takımyıldızından gelen mükemmel, güçlü bir enerji bilgi sistemidir.

Maya Kozmik Teurgiya kanalları bize Maya Kızılderilileri tarafından bırakıldı. Oldukça etkilidirler ve örneğin Reiki, Farun Buddha veya Dijital Kozmoenerji gibi önceki tekniklerden tamamen farklı bir şemaya göre çalışırlar.

Mayaların, gezegenin sakinlerine evrim sürecinde yardım etmek için Büyük Ayı takımyıldızından 50.000 yıldan daha uzun bir süre önce Dünya gezegenine geldiklerine dair bir efsane var. Bu takımyıldızda (Ursa Major), galaksimizi – Samanyolu’nu – yöneten Galaktik Yaşlılar Konseyi bulunur.

Mayalar enerjileri nasıl kontrol edeceklerini biliyorlardı ve kutsal bilgiye sahiptiler ve yine bilgi geri dönüyor, Maya Kozmik Teurgiya enerji kanalları eski Maya Kızılderililerinin mirasının bir parçası.


TEURGİYA MAYA KOZMİK KANALLARININ ÖZELLİKLERİ

Bu kanalların gücü daha önceki tekniklerin (Reiki, Kozmoenerjetik) kanallarının gücünden 5-10 kat daha fazladır.

Bu kanallar daha akıllıdır: Hastanın vücudundaki sorunu kendileri bulabilirler ve sorun yoksa çalışmaya başlamazlar.

Kanallar kişinin bilinçaltının derin katmanlarına nüfuz ederek hastalığın nedenlerini ve bilinçaltındaki sorunları ortadan kaldırır.

Bu kanallar tüm sorun yelpazesi üzerinde çalışabilir: neredeyse her türlü olumsuzluktan arındırırlar, olumsuz karmayı ortadan kaldırırlar, iyileştirirler, enerjiyle doyururlar, refah için çalışırlar, işleri geliştirirler, arzuları gerçekleştirirler, koruma sağlarlar, şans verirler.

Teurgiya kanallarının bir sonraki grubu temizliktir. Burada özellikle karmayı hizalamak, olumsuz bağları yok etmek, negatif enerji varlıklarını yok etmek, neden-sonuç ilişkileriyle bilinçaltı düzeyde çalışmak için çalışan ayrı kanallar var.

İnsan organlarının veya organ sistemlerinin hemen hemen tüm hastalıklarıyla çalışan geniş bir grup şifa kanalı.
Finansal, ekonomik durgunluk sorunlarını çözmeye yardımcı olan, refah, bolluk, şans, başarı ve iş gelişimi için çalışan ayrı bir sosyal kanal grubu.

İnce düzlemden bilgi almak ve Evrenin Bilgi alanına erişim gibi yetenekleri geliştirmek için tasarlanmış bilgi kanalları vardır.

Ayrıca Teurgiyanın güçlü koruma kurmak için ayrı bir kanalı vardır. Çocuklarla ve hayvanlarla çalışmak için kanallar var. Gençleştirme, şekil, duruş ve yüz özelliklerinin iyileştirilmesi için mükemmel bir kanal.

Maya Kozmik Teurgiya kanalları tabanda başka bir eğitim gerektirmez. Başladıktan hemen sonra çalışmaya başlayabilirsiniz.

Maya Kozmik Teurgiya Enerji Sistemi

Sayfa müziğini başlatmak için PLAY tuşuna tıklayın…

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462