İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

KARMİK İLİŞKİ TEMİZLEYİCİ / AYDINLATICI REİKİ

Karmik İlişki Temizleyici / Aydınlatıcı Reiki

Rev. Tracey Loper

Yükselişin, merhametin ve dönüşümün Başmeleği olan Zadkiel’ in dönüştürücü mor alevi, St. Germain ile beraber karmik bağlantıları serbest kılmak, affedicilik getirmek, karmik hesaplarda arındırmak ve fiziksel veya duygusal başlıca konuları ve düzensiz karmik ilişkileri temizlemek için temizleyici ışık getirir. 7 Büyük Başmelek ve ışık konseyi üyeleri sadece enerjileri kanalize etmemde değil, temizleme deneyimi sırasında da bana enerjitik olarak katkıda bulunmuşlardır. Birleşik veya İsa bilinci, temizleme, aydınlanma ve şifalandırma sırasında koşulsuz sevginin şifalandıran atmosfer ortamını yaratır ve toprak anne tüm olumsuz deneyimleri topraklar böylelikle, fiziksel âlemde derin şifalandırma oluşur.

Karmik ilişkileri temizleyici, karmik olarak başlatılmış koşul veya bariyerlerin ileriki şifalandırılmalarını ve serbest bırakılmalarını sağlamak için sizin sübtil enerji bedenlerinizde çalışacaktır.

Aydınlatma ve temizleme işlemleri bütün enerji bedenlerde – fiziksel, eterik, duygusal, zihinsel ve spritüel tüm bedenlerde yer alacaktır. Bu temizlik karmik ilişkilerdeki tüm karmik kalıpları ortadan kaldıracaktır böylelikle, yaşamınız ve başkaları ile olan ilişkileriniz dönüşüme uğrayacaktır.

İlişkilerinizi etkileyen karmik kalıpların bilinçsel bilgilerini blokaja eden her şeyi yok edecektir. İstenmeyen yıkıcı geçmiş yaşam kalıplarını çözecektir. Kişisel gelişim ve daha uyanık bilinç sağlayacaktır.

Karmik ilişki temizleyici, ilişkilerinizde sevdiğiniz kişilerde bile size faydası olmayan, sürekli tekrarlanan eski kalıpları, saklı, bilinçsiz etkileri ortadan kaldıracaktır. Böylece, ilişkilerdeki karmik etkileri tanımanıza ve geçmişin sınırlandırılmalarından öteye gidebilmenize yardımcı olur. Bu da, diğer ruhların yaşamınıza getirdiği derslerin; farkındalığın hediyeleri olarak, karşılamanızı sağlar.

Karmik ilişkileri temizlemek, geçmiş travmaları şifalandırır, korkuları çözer, disfonksiyonel dinamik ilişkileri temizler ve ruhtaki görünmeyen yaraları iyileştirir. Temizlik işlemleri esnasında, yıkıcı döngüler içinde seyreden ilişkilerinizin sebep olduğu, karma ve duyguları serbest bırakırsınız.

Sağlığa negatif etkileri olan, doğuma veya doğum öncesine ait korkunun, öfkenin, kayıp ve terklerin duygusal yaralarını şifalandırır, duygusal ve karmik ilişkileri temizler. Bu temizlik enerjisi, negatif karma ve karmik ilişkileri pozitifliğe dönüştürüp, sizi utanç ve suçluluğun ötesine taşıyarak yardımcı olacaktır. Diğerlerinin negatif düşünce, duygu, niyetlerini, bağlantı ve enerjilerinin etkilerini ortadan kaldıracaktır.

Karmik ilişkileri temizlemek, hayatınızda sürekli aynı deneyimleri tekrarlamak yerine, yeni yaklaşım ve çözümleri geliştirmeyi öğretecektir. Bu güçlü enerji, negatif kalıpları öyle bir dönüşüme uğratacaktır ki, sevdiklerinizde daha bilinçli, sevecen ve etkileşimli davranışları seçeceksiniz.

Eskiler temizlendikçe, size bir yeni idrak, anlayış gelecektir, böylelikle sizi mutluluk, neşe ve özgürlükten uzak tutan karmik yaraların gücü altında olmak yerine, daha iyi ilişkiler kurabilmeyi bileceksiniz. Sonuç olarak, kendi kaderinizi seçmekte ve geleceğinizi şekillendirmekte özgürsünüz.

Sıklıkla, bir karmik bağlantının şifalanması normalde ömür boyu sürebilir ama karmik ilişki temizleme enerjileri ile bir anda alınması gereken ders alınır ve kişi serbest kalır böylece, ilişki serbest bırakılır veya o kişi ile devamlı olarak sevgi çerçevesinde kutsal bir ilişki oluşturulur.

Karmik İlişki Temizleyici / Aydınlatıcı Reiki

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462