İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

ATEŞ ÇİÇEĞİ

Ateş Çiçeği

İyileştirme ve dayanıklılığı artırmadan süper yeteneklerin geliştirilmesine ve aydınlanma arayışına kadar değişen enerji ve insan yeteneklerini geliştirmek için benzersiz bir teknik.

Bu teknik  , sizin veya bir başkasının düşük frekanslı, depresif, depresif durumunu neşeli, ilham verici, sevgi durumuna, yüksek zihinsel aktiviteye dönüştürmenize izin verir. Büyük bir enerji okyanusuna erişin, yüksek enerji durumlarının, neşe ve iyimserliğin hayatınıza girmesine izin verin. Bu tekniğin yardımıyla vücudun enerji yoğunluğu ve enerji iletkenliği artar, ince etkileşimlere duyarlılık ve duyarlılık artar.

Ateş Çiçeği tekniği antik ve modern bilgiyi birleştirir. Tabii ki, sadece zamanımızda değil, insanlar insan enerji sistemini incelediler. Taocu yoga, qigong, Tibet yantra yoga, şamanik teknikler ve daha birçok yöntem bize eski zamanlardan geldi.

Ateş Çiçeği tekniği, uygulama için özel koşullar gerektirmediği için bu çeşitli yaklaşımlar arasında benzersiz bir sistemdir. Şehir içinde, koşuşturma içinde, aileden ve işten soyutlanmadan kullanılır. Teknik, bir kişinin ateşli enerjisini doyurmak, ve enerji merkezlerinin çalışmasının temassız ayarlanması için tasarlanmıştır.
 
Bildiğiniz gibi, insan enerji bedeni çok karmaşık çok seviyeli bir yapıya sahiptir ve karmaşık bir enerji merkezleri sistemine dayanmaktadır. Çakralar aracılığıyla, kişi dış enerji alanıyla ana enerji-bilgi alışverişini gerçekleştirir. Çakralar, fiziksel bedenin üç boyutlu alanının dışında olan, hızla dönen enerji girdaplarıdır. Ayrıca her çakranın kendi dönme hızı veya titreşim frekansı vardır.

Kuyruk sokumundan başın tepesine doğru hareket ettikçe titreşim frekansı artar.

Dünyanın rezonans frekansına göre ayarlamanıza izin veren insan enerji merkezlerini aktive etmek için rezonans teknolojisi “Ateş Çiçeği”, süptil enerjinin hızlı konsantrasyonu tekniğine dayanan eski bir şamanik şifa uygulamasıdır.
 
“Ateşli Çiçek” tekniğini kullanan şifacı, birkaç saniye içinde önemli miktarda enerjiyi konsantre etme ve aynı zamanda halihazırda harcanmış veya o anda harcanmakta olan enerjiyi anında telafi etme yeteneğine sahiptir. 

Ateş Çiçeği

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462