İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

 İNDİGO ÜÇÜNCÜ GÖZ GÜÇ SİSTEMİ

İndigo Üçüncü Göz Güç Sistemi
İndigo Üçüncü Göz Güç Sistemi

 

Üçüncü göz diğer adı ile içsel göz, doğunun ve batının ruhani geleneklerinde, mistik ve ezoterik kavramlarda kullanılan alın çakrası ile ilgilidir. İçsel âlemlere ve yüksek bilince açılan kapı gibidir. Yakın çağ spiritüalizminde, aydınlanma durumunu sembolize eder. Derin kişisel, spritüel veya psikolojik önemi olan zihinsel görüntüleri çağrışım yapar. Üçüncü göz, çoğu zaman vizyonlarla, altıncı hisle ( çakra ve auraları gözlemleme yeteneğini de kapsar), önsezi ve beden dışı deneyimlerle ilgilidir .

Hinduizm ve budizmde, üçüncü göz aydınlamanın sembolüdür .
Üçüncü göz, altıncı çakra veya alın çakra veya alın merkez olarak bilinir.

Üçüncü göz, alın bölgesinin ortasında yer alıp, indigo rengi ile ilgilidir. Bilgeliğe açılan kapıdır. Onun sayesinde, deneyimlerimizden ders alıp onları perspektifimize yerleştiririz. Bu çakranın sağlıklı olması durumunda, gerçek ile yanılgıyı ayırt edebilme yeteneğini sağlanır.

Dar fikirlilikden ayrılmayı başarabilmeye, sezgisel akıl yürütmeyi geliştirme eşlik eder.

Üç tane uyulmamadan oluşur,

1. Üçüncü Göz Temizleme Uyumlaması: Kişideki tüm negatif enerji ve blokajları temizler. Anksiyete, korku ve güvensizlik üçüncü gözdeki blokajlardır.

2. Üçüncü Göz Aktivasyon Uyumlaması: Üçüncü gözü aktive etmek amaçlı uyumlamadır.

3. İndigo Üçüncü Göz Güç Uyumlaması: Bu sistemin ana uyulmamasıdır. Direk olarak, epifiz, hipofiz ve sinir sistemi ile bağlantı kurar. Üçüncü gözü yavaşça ve güvenli olarak yüksek frekansa ve aktiflik düzeyine getirir. Böylelikle, zihinsel yetenekler, zekâ, hayal gücü, öngörüş hayatın her alanında gelişir. Sinir sistemi de sakinleşir ve dengeye gelir. Bu uyumlama şifacı yeteneklerini de artırır. Burada bir sembol kullanılır.

Temizlik ve aktivasyon uyulmamaları arasında en az 3 gün olmalıdır. Aktivasyon ile üçüncü göz güç uyumlaması ile en az 7 gün olmalıdır.

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462