İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

JYOREİ / JOHREİ ENERJİSİ

Jyorei / Johrei Enerjisi

Ruhsal Arınma Işını anlamına gelen Jyorei, Japonasıllı MokichiOkada(1882 -1951 ) tarafından kanalize edilmiş evrensel enerjinin özel bir frekansıdır. Jyorei evrensel enerjiyi ruhsal bedene odaklayarak derin ve etkili bir arındırma sağlar.Teknik ve karakter açısındanReikiden farklı bir işleyişi vardır.

Okada ya göre Jyorei enerjisi Kannon Bodihissavata (Kuan Yin) vasıtası ile gelen hemen hemen saf ateş enerjisidir ve doğrudan ruhsal bedende çalışır.

Bireyin ruhsal bedenine odaklanıldığında Evrensel enerji veya ilahi ışık, ruhsal bedende kirlilik yaratan “bulutları” (negatifliği) çözerek yada yakarak giderir ve ruhsal titreşimi yükseltir, böylece ruhsal, zihinsel ve fiziksel bedenlerde reaksiyonlara neden olur. İşlem vasıtasıyla ruh yükseltilir ve ilahi doğa kendisini daha fazla açığa çıkarır, bireyin en ince ruhsal niteliklerinin ön plana çıkmasına neden olur. Zihin doğru şekilde odaklanır, karışıklıktan kurtulur. Her şeyin içindeki güzelliği algılama ve takdir etme,şükran duyguları ile dolmaya başlar…

Johrei enerjisi almanın standart bir işlemi vardır.Alıcı ile karşılıklı oturmak ve bedenin ön tarafından sağ elle 3.göz ve tepe çakrasına enerji ışınlamaktır.15-20 dakika sürer..

Alın ( Üçüncü Göz Çakrası ) Hipofiz Bezinin bulunduğu yerdir. Bu bez, tüm endokrin bezi sisteminin master bezi olarak düşünülür. Endokrin bezleri bedendeki zaruri biyolojik işlemlerin birçoğunu düzenler. Bu nedenle, buraya Jyorei yönlendirerek tüm bedenin etkilenmesi doğal bir sonuçtur.

Başın üzeri ( Taç Çakrası ) Epifiz Bezini barındıran merkezde, beyni kuşatır. Bu organ birçok fizyolojik aktiviteleri etkileyen çeşitli hormonları ve nörotransmitterleri (sinir taşıyıcılar) üretir ve kontrol eder. Böylece, başın üzerine Jyorei yönlendirdiğimiz zaman, sağlığımız ve esenliğimiz için önemli olan başka bir bölgeyi etkiliyoruz.

Birlikte, bu iki nokta bedende homeostaz (Organizmada normal şartların devamlılığı) ve dengeyi teşvik eder. Meishusama, alında Jyorei almanın ruhsal bedenin arınmasına ağırlık verdiğini, başın üzerinde Jyorei almanın ise tüm fiziksel bedende büyük etkisi olduğunu belirtti.

Johrei nin fiziksel olarak yararlı olduğu konular; yorgunluk, stress, kronik ağrılar, allerjiler, enfeksiyon, tümörler üzerine etkisi olup, kan temizleyici, hücre yenileyici, bağışıklık sistemini güçlendirici, dinçleştirici etkileri olmaktadır.

Geleneksel yöntemde Jyorei enerjisi ve uyumlaması almak için yakın pozisyonda (fiziksel) olmak gerekmektedir… Uzaktan şifa ve uyumlama yoktur.

Jorei uygulayıcısı Ohikari adı verilen kutsal bir materyal (Okadanin el yazısı ile) kullanmaktadır.. Bu kendilerine inisiasyon yapan hoca tarafından hediye edilmektedir. Uygulama esnasında onu göğsünde taşımaktadır…

Uygulama almak için, gerçek bir eğitim ve inisiasyon almış kişileri tercih etmelisiniz..

Evrensel ruhsal enerjinin kullanılması insan varlıklarıyla sınırlı değildir. Böceklerin musallat olmasıyla, aşırı iklim koşullarıyla veya diğer yıkıcı kuvvetlerle zayıflamış olan birçok bitki Johrei ile yeniden canlandırıldı ve toprağın kendisinin kalitesi geliştirildi. Tohumlar ve toprak yeterince arınmış olduğunda, ekinlerin kalitesi ve niceliğinde de hatırı sayılır bir gelişme görüldü.

Doğru şekilde kullanıldığında her birey bu evrensel enerjiyi odaklayabilir. Enerjinin yoğunluğu bireyin farkındalığının seviyesine bağlı olarak farklı olabilir, ama her bireyin enerjiyi etkili bir şekilde odaklaması mümkündür.

Jyorei / Johrei Enerjisi

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462