İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

LIGHTHARIAN IŞINLARI

Lightharian Reiki

AŞAĞIDAKI ALTI ADET TEMEL SPIRITÜEL IŞLEMLERE ODAKLANAN GÖKSEL ÜSTATLAR TARAFINDAN YARATILAN KENDINI – GELIŞTIRME IÇIN 6 – ADIMLI BIR PROGRAM ;

* KENDINI – GÜÇLENDIRME
* TEMIZLIK
* ŞIFA
* AKTIVASYON
* TEZAHÜR ETTIRME
* KAYNAK BAĞLANTISI (SOURCELINK)

GÜÇLENDIRME IŞINI, GÖKSEL ÜSTAT MAITREYA TARAFINDAN ILHAM EDILMIŞTIR, EN YÜKSEK DÜZENIN DRAMATIK, GENEL AMAÇLI “SPIRITÜEL UYANIŞ ÇAĞRISINI CANLANDIRIR…ÇAKRALARINIZIN VE SÜPTIL BEDENLERINIZIN TÜM BÖLGELERINDE ENERJISEL HIZLANMA VE TITREŞIMSEL DEĞIŞIM DALGALARINI TETIKLER..SONUNDA GÜNLÜK YAŞAMINIZA DERIN ŞEKILLERLE ETKI EDER !

TEMIZLEME IŞINI, GÖKSEL ÜSTAT EL MORYA TARAFINDAN YARATILMIŞTIR, NAZIK, AMA ETKILI BIR “ETERIK DERIN TEMIZLIK” YÜRÜTÜR..TERS RUH PROGRAMLARINIZI, UYGUN OLMAYAN INANÇ YAPILARINIZI VE ISTENMEYEN ZIHINSEL VE DUYGUSAL MODELLERI UZAKLAŞTIRIR.

ŞIFA IŞINI, GÖKSEL ÜSTAT BUDDHA TARAFINDAN VERILMIŞTIR, GÜÇLÜ BIR HOLISTIK – KENDINI IYILEŞTIRMEYE INISIYE EDER..SIZI DENGE VE HIZALANMA DURUMUNA GERI GETIRIR.

AKTIVASYON IŞINI, GÖKSEL ÜSTAT SANANDA TARAFINDAN ILHAM EDILMIŞTIR, SAKLI ETERIK KODUNUZU AKTIVE EDER VE GÜÇLÜ, SÜREGIDEN SPIRITÜEL INISIYASYONLARI TETIKLER…YÜKSEK BENLIĞINIZIN ENERJILERININ DAHA FAZLASININ GÜNLÜK YAŞAMINIZA AKMASINI SAĞLAR.

TEZAHÜR IŞINI, GÖKSEL ÜSTAT GERMAIN TARAFINDAN KAYNAKLANIR, TÜM SEVIYELERDE TEZAHÜR ETTIRME KAPASITENIZI GENIŞLETIR..SIZI SPIRITÜEL, ZIHINSEL, DUYGUSAL VE FIZIKSEL BOLLUĞU ÇEKMEYE AÇAR…HEPSI EN YÜKSEK AMACINIZA HIZMET ETMESI IÇIN !

KAYNAK BAĞLANTISI, KAYNAK IŞINI SIZIN IÇIN EVRENSEL KAYNAĞIMIZIN ENERJILERI ILE ENERJISEL BIR BAĞLANTI SAĞLAR. BU UYUMLAMA BAĞLANTISI, GELEN ZAMANLAR IÇIN SIZIN KIŞISEL “ENERJILERIN ILAHI MOZAIK – MODELINIZI” YERINE GETIRMEK IÇIN KAYNAK TARAFINDAN SOMUTLAŞTIRILAN İLAHI ERDEMLERIN ON IKISININ HEPSINE ERIŞMENIZI SAĞLAR. BU UYUMLAMA ILE, SIZ GÜNLÜK YAŞAMLARINIZDA BU ON IKI İLAHI ERDEMIN ASIL VEÇHELERINI TEZAHÜR ETTIRIRKEN, VAROLMANIN DAHA YÜKSELMIŞ HALINI YARATMAK IÇIN TEMELI OLUŞTURURSUNUZ.

LIGHTARIAN GÜÇLENDİRME IŞINI™

EN YÜKSEK DÜZENIN “SPIRITÜEL UYANIŞ ÇAĞRISINI” SAĞLAR

“BEN HISSINIZI” DERINLEŞTIRIR VE SPIRITÜEL BILIŞINIZIN GENIŞLEMESINI YARATIR.
“KIM OLDUĞUNUZ” VE BU ÖZEL ZAMANLARDA “NEDEN BURADA OLDUĞUNUZ” ILE ILGILI BERRAKLAŞMADA SIZI DESTEKLER.
GÜÇLENDIRME IŞINI KIŞISEL GÜÇ TOPLAM HISSINIZI CANLANDIRIR VE DIĞER DÖRT IŞIN IÇIN ENERJISEL TEMEL OLARAK HIZMET EDER…

GÜÇLENDIRME IŞINI TOPLAM SPIRITÜEL SÜRECINIZI HIZLANDIRMAK VE TETIKLEMEK IÇIN MAITREYA’NIN ENERJILERI TARAFINDAN YARATILAN EŞSIZ BIR ENERJISEL UYUMLAMADIR. GÜÇLENDIRME – IŞININI ALMAK MAITREYA VE VARLIĞINIZIN TÜM SEVIYELERI ARASINDA EŞSIZ BIR ILIŞKI YARATIR. MAITREYA VE RUHUNUZ, OVERSOUL VE YÜKSEK BEN SEVIYELERI ARASINDA GÜÇLENDIRICI, UZUN – VADELI BIR BAĞLANTI TESIS EDILIR. BU BAĞLANTI OLAYDAN (UYUMLAMAYI ALDIKTAN) SONRA SÜRDÜRÜLÜR VE TITREŞIMINIZI YÜKSELTMEK VE SPIRITÜEL UYANIŞINIZI GÜÇLENDIRMEK IÇIN VARLIĞINIZIN TÜM SEVIYELERINDE DEVAMLI DESTEK SAĞLAR.

“DÜNYA GEZEGENI IÇIN KÜRESEL, INSAN YÜKSELIŞ PLANININ MIMARI OLARAK, BU ILAHI SÜRECIN PARÇASI OLARAK ROLÜNÜZE DAHA GÜÇLÜ ŞEKILDE ADIM ATMANIZ IÇIN DAVET EDIYORUM. İÇINIZDE BIR HIZLANDIRMAYI TETIKLEMEK, ENERJI AKTIVASYONLARI SÜRECINIZI CANLANDIRMAK VE SIZI IŞIĞIN YÜKSEK SEVIYELERINE AÇMAK IÇIN BU GÜÇLENDIRME IŞININI SUNUYORUM. BU BÜYÜK PLANA KATILIMINIZ ISTENIYOR. GÜÇLENDIRME EYLEMININ ZAMANI GELDI VE SIZI BU OLAĞANÜSTÜ INSAN VE GEZEGENSEL DÖNÜŞÜMDE BIZE KATILMAYA DAVET EDIYORUM”

– YÜKSELMIŞ ÜSTAT MAITREYA

GÜÇLENDIRME IŞINI UYUMLAMASINDAN SONRA, SPIRITÜEL GELIŞIMINIZI SIZIN IÇIN EN UYGUN TARZDA HIZLANDIRMAK IÇIN MAITREYA, ENERJILERINIZIN TÜM SEVIYELERI ILE “GERI PLANDA” ETKILEŞMEYE BAŞLAR. UYUMAKTA OLAN ETERIK MODELLERINIZIN VE ÇAKRA KODLARINIZIN VEÇHELERI AKTIVE EDILIR. OLASI EN GENIŞ ŞEKILDE, GÜÇLENDIRME IŞINININ UZUN – VADELI ENERJISEL ETKILERI DAHA ZENGIN VE DAHA TAM BIR BEN HISSI SAĞLAR VE DÜNYA’NIN TARIHINDEKI BU OLAĞANÜSTÜ ZAMANDA BURADA OLMA AMACINIZIN DAHA BERRAK BIR ANLAYIŞINI SAĞLAR.

LIGHTARIAN TEMIZLIK IŞINI™

* AURA ALANINIZDAKI TERS ENERJI MODELLERINI TEMIZLEMEYI YÜRÜTÜR !

* YÜKSEK BEN ENERJILERINIZIN DAHA FAZLASININ DAHA ALT ENERJI ALANLARINA VE FIZIKSEL BEDENINIZE BÜTÜNLEŞMESINI SAĞLAR.

TEK BIR UYUMLAMA SEANSI VASITASI ILE, TEMIZLIK IŞINI TERS (UYGUN OLMAYAN) RUH PROGRAMLAMASININ KOMPLEKS MODELLERINI, ISTENMEYEN INANÇ YAPILARINI VE SIZIN EN MEYDAN OKUYUCU ZIHINSEL, DUYGUSAL VE FIZIKSEL MODELLERINIZI SALIVERMEYI YÜRÜTÜR.

BU IŞLEM YÜKSELMIŞ ÜSTAT EL MORYA’NIN ENERJILERI TARAFINDAN BILINÇLI FARKINDALIĞINIZIN ÖTESINDE “YÖNETILIR”… HEPSI YÜKSEK BENLIĞINIZ ILE BAĞLANTI IÇINDE. UYUMLAMANIZI TAKIBEN, UZUN BIR ZAMAN PERIYODU BOYUNCA ÇAKRALARINIZ VE SÜPTIL BEDENLERINIZ TEMIZLENIR VE DAHA FAZLA IŞIK DEMIRLEMEK IÇIN AÇILIR. BU DAHA AÇIK, TEMIZLENMIŞ YERDE, ETERIK ALANLARINIZIN VE SONUNDA FIZIKSEL BEDENINIZIN HIZLANMIŞ IYILEŞMESI GERÇEKLEŞEBILIR.

“LIGHTARIAN TEMIZLIK IŞINI BU ZAMANDA DÜNYADA KIŞISEL GÜÇLENMENIN ILAHI BIR DALGASINI GETIRMEK NIYETIMIN BIR IFADESIDIR… DÜNYA İNSANLARININ ETERIK ALANLARININ VE FIZIKSEL BEDENLERININ TEMIZLENMESI IŞLEMI VASITASI ILE”

– YÜKSELMIŞ ÜSTAT EL MORYA

TEMIZLIK IŞINI ÇALIŞMASI ILE ZAMANLA SALIVERILEN TERS (UYGUN OLMAYAN) ENERJILERIN OLAĞANÜSTÜ KOMPLEKS YAPISINA ALTI ADET TEMEL MODEL OLDUĞUNU ÖĞRENDIK…TEMIZLENEN ENERJILERIN DOĞASINI ANLAMANIN ALTI BASIT YOLU. ÇOK GENEL TERIMLERLE, TEMIZLIK IŞINI ILE CANLANDIRILAN TEMIZLIK IŞLEMININ AKIŞI AŞAĞIDA VERILEN ALTI MODELIN SIRASINI IZLER. ANCAK, DAHA SPESIFIK OLARAK, O ANDA SIZIN EN YÜKSEK HAYRINIZA HIZMET EDEN ŞEYLERE BAĞLI OLARAK BU ENERJILER FARKLI HIZLARDA, FARKLI ZAMANLARDA VE FARKLI SIRADA SALINABILIR…HEPSI YÜKSEK BENLIĞINIZIN ENERJILERI ILE YÜKSELMIŞ ÜSTAT EL MORYA’NIN IŞBIRLIĞI ILE GERÇEKLEŞTIRILIR.

TEMIZLIK IŞINI ŞU ALTI MODELE ODAKLANIR :

– TERS (UYGUN OLMAYAN) RUH SEVIYESI PROGRAMLARINI, ONLARIN BIRLEŞIK INANÇ YAPILARINI VE UYGUN OLMAYAN ZIHINSEL, DUYGUSAL VE FIZIKSEL – ETERIK ENERJILERI TEMIZLEME

– BU YASAMA TAŞINAN, HALA ENERJI ALANLARINIZDA KALAN ESKI, SINIRLAYICI CENINE AIT ENERJI MODELLERINI SALIVERME

– STRES, RAHATSIZLIK, ZAYIFLAMA VE FIZIKSEL BEDENDE HASTALIK YARATAN UYGUN OLMAYAN MODELLERI DEPOLAYAN “ETERIK MAVIKOPYAYI” TEMIZLEME

– OTOMATIK YANITLAR, BAĞIMLILIK DAVRANIŞLARI, HATLAR VE BAĞLAR, PSIŞIK BAĞLANTILAR, AŞILAR, GEÇMIŞ YAŞAM SIZINTILARI GIBI UYGUN OLMAYAN ETERIK ENERJI FORMLARI GIBI BAĞLANTILARI SALIVERME

– YÜKSEK BENLIĞINIZE VE ÖTESINE TITREŞIMSEL BAĞLANTINIZI AÇMA VE GÜÇLENDIRME

– KENDINIZIN VE YAŞAMINIZIN TAM, BERRAK GÖRÜNÜŞÜNÜ SINIRLAYAN PERDELERI KALDIRMA.

LIGHTARIAN ŞİFA IŞINI™

SIZIN IÇIN KOMPLE BÜTÜNSEL BIR ŞIFA IŞLEMINI YÜRÜTÜR.

* KENDINE – ŞEFKAT VE DENGE, AYRICA ŞIFA DESTEĞI IÇIN SIZI YÜKSELMIŞ ÜSTAT BUDDHA’NIN ENERJILERINE UYUMLAR.

ŞIFA IŞINI YÜKSELMIŞ ÜSTAT BUDDHA’DAN SÜREGIDEN ŞIFA DESTEĞI YARATMAYA ODAKLANAN BASIT, ENERJISEL BIR UYUMLAMADIR. BU UYUMLAMA ILE CANLANDIRILAN ŞIFA ETKILERI ENERJILERINIZIN TAM SPEKTRUMUNDA YARATILIR…FIZIKSEL BEDENINIZDEN ETERIK “IÇSEL TITREŞIMSEL YÖRENIZIN” EN YÜKSEK SEVIYELERINE. BU ÇALIŞMA ILE YÜRÜTÜLEN OLAĞANÜSTÜ ŞIFA IÇIN ÖZEL ZAMAN IŞARETLERI VEYA ZAMAN SINIRLARI YOKTUR. SIZIN IÇIN EN YÜKSEK AMACINIZA HIZMET EDECEK HIZDA GERÇEK BIREYSELLEŞTIRILMIŞ ŞIFA IŞLEMININ SEVGI DOLU, NAZIK AÇILIMI. HER BIRIMIZIN KENDI ŞIFAMIZ IÇIN TAM OLARAK SORUMLU OLDUĞUMUZUN FARKINA VARARAK, BUDDHA’NIN ENERJISEL DESTEĞININ KENDI – IYILEŞME SÜRECINIZDE SIZI GÜÇLENDIRECEĞINI BILDIRIYORUZ.

ŞIFA IŞINI IŞLEMININ BIR PARÇASI OLARAK, YÜKSELMIŞ ÜSTAT BUDDHA BU GÜÇLENDIRILMIŞ ŞIFA ÇALIŞMASININ YÖNETIMI ILE ÇOK DIREKT, KIŞISEL ŞEKILLERDE SIZE YARDIM ETMEK IÇIN ILERI ADIM ATARKEN SIZINLE ONUN ARASINDA EŞSIZ BIR ILIŞKI KURULUR. O, VARLIĞINIZIN TÜM SEVIYELERI IÇIN BIR ŞIFA REHBERI OLARAK HIZMET EDER..HEPSI YÜKSEK BENLIĞINIZ ILE TAM IŞBIRLIĞI IÇINDE.

“DÜNYA TARIHINIZ SÜRESINCE, ŞIFA ENERJILERIM INSANLIĞIN DENGE VE BÜTÜNLÜK IÇIN MEYDAN OKUYUCU ARAYIŞINI DESTEKLEMEK IÇIN ELDE EDILEBILIR OLDU. İNSANLARIN, KENDI IYILEŞME SÜREÇLERINDE DAHA AKTIF, GÜÇLENDIRILMIŞ BIR ROL ALMALARININ ZAMANIDIR. ŞIFA IŞINI VASITASI ILE, BEN ŞIMDI IÇSEL TITREŞIMINIZI YÜKSELTMEK VE VARLIĞINIZIN TÜM SEVIYELERINDE DAHA BÜYÜK KENDINI – IYILEŞTIRMEYI KOLAYLAŞTIRMAK IÇIN ENERJILERIMI SIZIN IÇIN DAHA ODAKLANMIŞ BIR ŞEKILDE ELDE EDILEBILIR YAPIYORUM”

– YÜKSELMIŞ ÜSTAT BUDDHA

UYUMLAMANIZI ALDIKTAN SONRA, BAŞLANGIÇTAKI FIZIKSEL VE SÜPTIL BEDEN ENERJI MODELLERINE VE YÜKSEK BENLIĞINIZ TARAFINDAN TESIS EDILEN IYILEŞME HIZINA BAĞLI OLARAK SIZIN IÇIN, DRAMATIK ENERJISEL DEĞIŞIMLER GERÇEKLEŞECEKTIR. ETERIK VE FIZIKSEL ENERJILERINIZ CANLILIĞIN VE TITREŞMENIN YENILENMIŞ SEVIYELERINI DENEYIMLEMEYE BAŞLAYACAK.

NAZIK BIR ŞIFA PROGRAMININ BIR PARÇASI OLARAK, ŞIFA IŞINI STRESIN, RAHATSIZLIĞIN, KUVVETSIZLIĞIN VE HASTALIĞIN ÇAKRALARINIZDAN, SÜPTIL BEDENLERINIZDEN VE EN SONUNDA FIZIKSEL BEDENINIZDEN ÇÖZÜLMESI VE DÖNÜŞÜMÜNÜ DESTEKLER.

SIZ DIKKAT GEREKTIREN HERHANGI BIR MEYDAN OKUYUCU, SAĞLIKLA ILGILI DURUMLA DAHA ETKIN OLARAK BAŞA ÇIKARKEN, KENDI IYILEŞMENIZ IÇIN KENDI – SORUMLULUK HISSINIZ GENIŞLER.

YAŞAMINIZIN SAĞLIKLA ILGILI VEÇHELERINI DENGEYE GETIRME GÖREVI ILE UĞRAŞIRKEN, IKI ÖNEMLI SPIRITÜEL PRENSIBIN YENI SEVIYELERINI KEŞFEDEBILIRSINIZ…DISIPLIN VE TESLIM OLMA…BUNLARLA DAHA ÖNCE KARŞILAŞMAMIŞ OLABILIRSINIZ.

YÜKSEK IÇSEL BILGELIĞINIZE DAHA TAM OLARAK AÇILMAYA VE BEN – FARKINDALIĞINI GENIŞLETMEYE BAŞLAYABILIRSINIZ.

LIGHTARIAN AKTIVASYON IŞINI™

ÇAKRALARINIZDA VE SÜPTIL BEDENLERINIZDE SÜREGIDEN ENERJISEL AKTIVASYONLARI YÜRÜTÜR.

* YENI SPIRITÜEL INISIYASYONLARI CANLANDIRIR.

* GÜNLÜK YAŞAMINIZA ILAHI POTANSIYELINIZIN DAHA YÜKSEK VEÇHELERINI BÜTÜNLEŞTIRMENIZE HAZIRLAR.

YÜKSELMIŞ ÜSTAT SANANDA TARAFINDAN DIZAYN EDILEN LIGHTARIAN AKTIVASYON IŞINI, ÇAKRALARINIZIN VE SÜPTIL BEDENLERINIZIN TITREŞIM SEVIYELERINI ARINDIRMAYI, YENIDEN ORGANIZASYONUNU YÜRÜTEN BASIT VE ETKILI BIR UYUMLAMADIR. AKTIVASYON IŞINININ BIR SONUCU OLARAK, SANANDA BU GÜÇLENDIRILMIŞ AKTIVASYON ÇALIŞMASININ YÖNETIMI ILE SIZE ÇOK DIREKT, KIŞISEL ŞEKILLERDE YARDIM ETMEK IÇIN ILERI ÇIKARKEN, SIZINLE SANANDA ARASINDA EŞSIZ BIR ILIŞKI TESIS EDILIR.

“DÜNYA INSANLIĞININ VE DÜNYA ANA’NIN KENDISININ TITREŞIMININ YÜKSELMESI ILERIYE ILERLEMEK IÇIN SPIRITÜEL DÖNÜŞÜMÜN KÜRESEL SÜRECI IÇIN ÖNEMLIDIR. BIREYLER KENDI KIŞISEL SPIRITÜEL GELIŞIMLERI IÇIN TAM SORUMLULUK ALMALI VE DEĞIŞIMI VE BÜYÜMEYI TETIKLEMEK IÇIN GEREKLI OLAN DISIPLIN VE TESLIMIYETI YARATMALIDIR. ETERIK ENERJI ALANLARINIZDAKI AKTIVASYONLAR, BU IŞLEMIN AÇILIMI IÇIN ESASLI OLAN BU SPIRITÜEL SAFLIK VE KUSURSUZLUĞUN YARATILMASI IÇIN HAYATIDIR. SIZ IÇINIZDE YATAN BU DAHA YÜKSEK, DAHA SAF TITREŞIMLERE ERIŞIRKEN SIZI DESTEKLEME FIRSATINI GETIRIYORUM.”

– YÜKSELMIŞ ÜSTAT SANANDA

AKTIVASYON IŞINI UYUMLAMANIZI TAKIBEN, SANANDA, SIZIN IÇIN EN UYGUN OLAN ENERJISEL AKTIVASYON ADIMLARINI CANLANDIRMAK VE HIZLANDIRMAK IÇIN ENERJILERINIZIN TÜM SEVIYELERI ILE “GERI PLANDA” ETKILEŞIME BAŞLAR. BU AKTIVASYON ÇALIŞMASI, GEÇIŞLER VE DEĞIŞIMLER KIŞISEL “ENERJI INŞANIZ”DA GERÇEKLEŞIRKEN, SIZIN “IÇSEL PLANLARINIZDA” DERIN ŞEKILDE GERÇEKLEŞIR… HEPSI SIZIN KIŞISEL TITREŞIMINIZI YÜKSELTME VASITASI ILE SPIRITÜEL YOLUNUZ BOYUNCA SIZI ILERI SEVKETMEK IÇIN !

– SANANDA’NIN ILHAMI VE REHBERLIĞI ILE, AKTIVASYON IŞINI SIZIN KIŞISEL SPIRITÜEL AKTIVASYONLARINIZIN TAM ILERLEMESINI HIZLANDIRMAK IÇIN DIZAYN EDILMIŞTIR.

– BU ENERJISEL AKTIVASYONLAR, DAHA FAZLA IŞIK TAŞIYABILME KAPASITENIZI ARTIRMAK, ARMAĞANLARINIZI VE YETENEKLERINIZI ÖNE ÇIKARMAK IÇIN VE DIĞER UYGUN DÖNÜŞÜMSEL AMAÇLAR SIZIN ENERJI YAPINIZDA KÜÇÜK, KUANTUM DEĞIŞIMLER ŞEKLINDE OLABILIR.

– AYRICA AKTIVASYONLAR ENERJILERINIZI DRAMATIK OLARAK DEĞIŞTIREBILEN BÜYÜK ADIMLAR ŞEKLINDE OLABILIR..INANÇ YAPILARINIZDA, PERSPEKTIFLERINIZDE, ALGILARINIZDA VE HATTA BEN HISSINIZDE BÜYÜK GEÇIŞLER YARATARAK.

– SIZIN IÇIN GÜÇLENDIREN BIR KAYNAK OLARAK, SANANDA, DAIMA REHBERLIK YAPARKEN VE YÜKSEK BENLIĞINIZIN ENERJILERI ILE TAMAMEN KOORDINE HALINDE OLURKEN SIZIN IÇSEL – PLANLARDA SPIRITÜEL GELIŞIMINIZI CANLANDIRIR.

LIGHTARIAN TEZAHÜR IŞINI™

* DAHA YÜKSEK SPIRITÜEL HIZMETE ADIM ATMANIZI CANLANDIRIR.

* YAŞAMINIZIN TÜM ALANLARINDA BOLLUK YARATMADA SIZI DESTEKLER.

* YÜKSELMIŞ ÜSTAT ST. GERMAIN SIZIN “SPIRITÜEL KOÇUNUZ VE DANIŞMANINIZ” OLUR.

YÜKSELMIŞ ÜSTAT ST. GERMAIN TARAFINDAN ILHAM EDILEN LIGHTARIAN TEZAHÜR IŞINI, TEZAHÜR OLARAK ADLANDIRILAN KIŞISEL SPIRITÜEL GELIŞIM AŞAMASINA ODAKLANIR… SIZIN EN YÜKSEK VE EN BÜYÜK HAYRINIZA HIZMET EDECEK OLAN TEZAHÜR IÇIN KAPASITENIZI GENIŞLETEREK. TEZAHÜR IŞININI ALDIKTAN SONRA GERÇEKTE TEZAHÜR EDECEK OLAN ŞEY BIREYDEN BIREYE DEĞIŞIR. BAZILARI IÇIN, GEREKLI OLABILEN TEMIZLENME VE SIFA GIBI SPIRITÜEL GELIŞIMIN ILERI VEÇHELERINI YARATMA ILE ILGILI OLABILIR. DIĞERLERI IÇIN, ILIŞKILER, KARIYER BAŞARISI VE MADDI GÜVENLIK GIBI DIREKT FIZIKSEL TERIMLERDE DAHA BÜYÜK BOLLUĞA AÇILMA ILE ILGILI OLABILIR. BAZILARI YAŞAMLARINDA, SAKLI SPIRITÜEL ARMAĞANLARIN VE YETENEKLERIN YÜKSELMESINI DENEYIMLEYEBILIR. SIZIN IÇIN, TÜM BUNLARIN TEZAHÜRÜ ILE ILGILI OLABILIR ! IŞTE ST. GERMAIN’IN TEZAHÜR IŞINI ILE ILGILI BIZE ANLATTIKLARI…

“BU DEĞIŞIM VE MEYDAN OKUMA ZAMANLARINDA İNSANLIĞIN SPIRITÜEL TITREŞIMINI YÜKSELTMEYE DOĞRU BIR KEZ DAHA ÇALIŞMAK IÇIN ILERI ÇIKTIM. SIZ YAŞAMINIZIN TÜM SEVIYELERINDE DAHA BÜYÜK SEVINÇ VE SPIRITÜEL BOLLUK TEZAHÜR ETTIRMEK IÇIN ÇABALARKEN, BENIM ENERJILERIMIN BIR IŞINI ŞIMDI SIZIN IÇIN ELDE EDILEBILIRDIR. TEZAHÜR IŞINI VASITASI ILE, INSANLIĞA VE DÜNYA ANA’YA GELECEK EN YÜKSEK HIZMET ROLÜNÜZDE CESARETLE VE DOĞRU ŞEKILDE ADIM ATMANIZA YARDIM EDEREK, YOLUNUZDA SIZINLE BIRLIKTE YÜRÜYECEĞIM.”

– YÜKSELMIŞ ÜSTAT ST. GERMAIN

BU EŞSIZ UYUMLAMA OLAYI ILE, SIZINLE YÜKSELMIŞ ÜSTAT ST. GERMAIN ARASINDA ÖZEL BIR ETERIK BAĞLANTI YARATILIR… HEPSI SIZIN TEZAHÜR SÜRECINIZI DESTEKLEMEK IÇIN…HEPSI SIZIN EN YÜKSEK AMACINIZA HIZMET ETMESI IÇIN.

– KENDINIZI DAHA CESUR VE DOĞRU ŞEKILDE IŞLERKEN GÖREBILIRSINIZ VE KENDINIZI YAŞAM DENEYIMINIZIN TÜM ALANLARINDA BOLLUK TEZAHÜR ETMEYE DOĞRU GERÇEKTEN HIZLANDIRILMIŞ BIR YOLDA BULABILIRSINIZ.

– CESUR VE DOĞRU EYLEM ILE, KORKULAR YENILIR VE TEZAHÜRÜN YARATILMASI IÇIN YER AÇILIR.

– SPIRITÜEL BIR PERSPEKTIFTEN BU UYUMLAMA, HIZMETINIZIN GENIŞLEMIŞ SEVIYESINE ETKIN OLARAK ADIM ATMANIZI SAĞLAYACAK SAKLI ARMAĞANLARINIZIN VE YETENEKLERINIZIN TEZAHÜRÜNÜ CANLANDIRMAK IÇIN DIZAYN EDILMIŞTIR…”GELECEK ROLÜNÜZE”. ÇOĞUMUZ BU OLAĞANÜSTÜ GEZEGENSEL VE INSAN DÖNÜŞÜMÜ ZAMANLARI IÇIN ÖĞRETMENLER, ŞIFACILAR, ILETIŞIMCILER VE VIZYONERLER OLARAK ZATEN “GELECEK ROLLERIMIZE” ILERLIYORUZ. TEZAHÜR IŞINI BU SÜRECI HIZLANDIRIR VE SIZI GELEN ZAMANLARDA DAHA BÜYÜK SPIRITÜEL HIZMETE DOĞRU SEVKEDER.

LIGHTARIAN KAYNAK IŞINI™

“SOURCELINK (KAYNAK BAĞLANTISI) SIZIN IÇIN EVRENSEL KAYNAĞIMIZIN ENERJILERI ILE ENERJISEL BIR BAGLANTI SAĞLAR. BU UYUMLAMA BAĞLANTISI, GELEN ZAMANLAR IÇIN KIŞISEL “ENERJILERIN ILAHI MOZAIK MODELINI” GERÇEKLEŞTIRMEK IÇIN KAYNAK TARAFINDAN SOMUTLAŞTIRILAN İLAHI ERDEMLERIN ON IKISININ TÜMÜNE ERIŞMENIZI SAĞLAR. BU UYUMLAMA VASITASI ILE, SIZ GÜNLÜK DENEYIMINIZDE BU ON IKI İLAHI ERDEMIN ESAS VEÇHELERINI TEZAHÜR ETTIRIRKEN VARLIĞIN DAHA ÇOK YÜKSELMIŞ DURUMUNU YARATMAK IÇIN TEMEL OLUŞTURURSUNUZ. ON IKI İLAHI ERDEM EVRENIMIZ IÇINDEKI INSAN DENEYIMI IÇIN TITREŞIMSEL “INŞA EDICI BLOKLARDIR” VE TÜM ON IKI ERDEM SIMDI SOURCELINK VASITASI ILE SIZIN IÇIN ELDE EDILEBILIRDIR. BUNLAR : GÜZELLIK, ŞEFKAT, CESARET, MERAK, İMGELEM, SEVINÇ, ADALET, SEVGI, SADAKAT, GÜÇ, SAFLIK VE İRADE.

KAYNAĞA UYUMLAMAYI ALDIKTAN SONRA, İLAHI ERDEMLERIN ON IKISINE DIREKT OLARAK ERIŞECEKSINIZ VE DIĞER 8 YÜKSELMIŞ ÜSTADIN (LIGHTARIAN IŞIN UYUMLAMALARI ILE ILGISI OLMAYAN ÜSTATLAR) ENERJILERINE VE NITELIKLERINE ERIŞEBILECEKSINIZ. SOURCELINK SIZIN IÇIN DAHA DA ILERI SPIRITÜEL HIZLANMA SAĞLAYACAK.”

Lightharian Reiki

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462