İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

Zihinsel Temizlik Güçlendirmeleri 1 & 2 Hakkında

Zihinsel Temizlik Güçlendirmeleri

Zihinsel Temizlik Güçlendirmeleri zihinsel bedeni iyileştirerek zihni temizlemek için çalışır. Zihinsel beden düşüncelerimizden yapılan ruhsal varlığımızın parçasıdır (Diğer süptil bedenler duygusal bedeni ve eterik bedeni kapsar.)

Zihinsel bedenlerimiz çeşitli negatif düşünce formları ile tıkanabilir. Bu düşünce formları veya inatçı düşünce kalıpları çoğunlukla etrafımızdaki kültür tarafından ve bizim kendi negatif düşüncemiz tarafından yaratılır. Bunlar ayrıca ailemizden, arkadaşlarımızdan ve iş yerimizden gelebilir. Çok aşırı güçlü negatif düşünce formları kendi kendilerine bir yaşama sahip olabilirler ve bağlandıkları insanda problemlere neden olabilirler.

Negatif düşünce formlarını salıvermek ruhu anında yükseltebilir. Zihni negatif düşüncelerden temizlemek de huzur ve berraklık getirir, bireyin yaşamın problemlerine daha fazla pro – aktif (ileriyi de kapsayan), pozitif bir yerden karşılık vermesine yardımcı olur.

Yararları

Zihinsel Temizlikler çeşitli faydalar sunar:

· Üzüntü ve stresi salıverme
· İnatçı negatif düşünce formlarının temizlenmesi (tekrar tekrar uygulama gerektirebilir).
· Takıntılı ve zorlayıcı düşünceyi yenmeye yardımcı olur
· Zihnin huzurunun artması
· Konsantrasyon ve odaklanmanın gelişmesi

Zihinsel Temizlik 1

Zihinsel Temizlik 1 negatif düşünce formlarını temizler ve zihinden negatif düşünceyi salıverir. Üzüldüğünüz, kızgın olduğunuz veya bir şeye takıntılı olduğunuz zaman bu temizliği kullanın. Temizliğe yardımcı olur ve zihni sakinleştirir.

Bu temizliği gerekli olduğu sürece kullanın. Eğer zihinsel “yapışıklık” aşırı derecede inatçı ise (örneğin bir şeye gerçekten üzgünseniz veya kızgınsanız), temizliği ard arda günde birkaç kez deneyin.

Zihinsel Temizlik 2

Zihinsel Temizlik 2, yükseltmesi ve ilham vermesi için ruhun ışığını zihinsel bedene getirir.

Zihinsel Temizlik Güçlendirmeleri

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462