İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

LIGHTHARIAN REİKİ

Lightharian Reiki

Yüksek Katlardaki Master Buda’nın ruhunun ilham vermesi ve öğretisi ile ortaya çıkan Lightarian Reiki şu anda mevcut enerji sistemleri içindeki en güçlü ve etkili şifa verici tekniklerden biridir. Reiki’nin bu özel şekli, içinde bulunduğumuz, evrende enerji değişiminin çok olduğu şimdiki zaman dilimi içinde, insanlığa daha fazla ve etkili şifa verme gereksinimi nedeniyle ortaya çıkmıştır.

Lightarian Reiki, Lightarian Enstitüsünün kurucusu Jeannine Marie Jelm’in, Yüksek Katlardaki Master Buda’nın ruhuna kanal olması suretiyle, 1997 de ortaya çıkmıştır. Uzun zamanlardır insanlık tarafından elde edilemeyen, altı yüksek enerji titreşimi bu şekilde uyandırılmış ve insanlığin hizmetine sunulmuştur.

Jeannine’nin Buda’ya kanallık ettiği sırada söylediğine göre Reiki’nin, enerji titreşiminin büyüklük ve şiddetine göre 8 değişik enerji bandı mevcuttur ve Lightarian bunlardan 3 ile 8 inci sırada olan, 6 bandı içinde barındırır.

Birinci Band Usui sistem enerji çalışmalarını içerir. Usui sistemde enerji kullanımına uyumlanmış kişiler kendi titreşimlerini arttırmaya ve ruhen gelişmeye calışırlar.

İkinci Band’daki enerji ile çalışan kişiler Karuna temelli Reiki ve Lightarian Buddhic Boost gibi enerjileri kullanırlar.

Üçüncü ile Sekizinci bant arasındaki enerji çalışmalari ise Lightarian Reiki çalışmalarını içerir.

Enerji çalışsmalarını geliştirmek için kişi mutlaka Usui temelli Reiki Master Seviyesinden başlamalıdır. Bedeni yavaş yavaş bu enerjiye alışınca, 2 band olan Lightarian Buddhic Boost veya Karuna Reiki ile devam edip, kendini daha kuvvetli enerji titreşimlerine hazırlamalıdır. Bundan sonra kişi artık çok kuvvetli titreşimlere sahip Lightarian Reiki’ye başlangıc yapabilir.

Master Buda’nin ruhu tarafından öğretilen bu çok kuvvetli 6 enerji bandına kişi yavaş yavaş , belli zaman aralıkları ile uyumlanır. Usui Temelli master seviyesi denince Usui Reiki Master, Shamballa Reiki Master veya Seichim Reiki Master gibi seviyeler akla gelmelidir.

1997 yılı ortalarında Jeannine, Master Buda’nın ruhuna birçok kereler kanallık etmiş ve Buda tarafından insanlığa Reiki’nin ileri ve çok kuvvetlı titreşimlere sahip olan şekli Lightarian Reiki’yi öğretmekle görevlendirilmiştir. Buda ona 6 enerji bandını öğretmiş ve öğrencilerini bu enerjilere uyumlamasını istemiştir.

Lightarian Reiki’nin bu 6 enerji bandında hiçbir sembol öğretilmemiş ancak uyumlama sırasında öğretmen ve öğrencinin zihnini tamamen boşaltıp, temiz tutması istenmiştir.

Eğitim verilirken 4 seviyede verilir:

1. Seviye: Lightarian Reiki 1&2

2. Seviye: Lightarian Reiki 3

3. Seviye: Lightarian Reiki 4

4. Seviye: Lightarian Reiki 5&6

1 Seviye egitimde, Lightarian Reiki’nin temel prensipleri oğretilir, Master Buda’nin ruhu öğretmene ilk uyumlama için yol gösterir ve öğrenci ilk Ligharian Reiki uyumlamasını alır. Daha sonraki 3 seviye için öğrencinin vücudu enerjiye alıştırılır.

2. Seviye eğitimde, Gaia yani Ana Dünya enerjisi ile öğrenci arasında bağ kurulur.

3. Seviye eğitimde Yaratıcı’dan çok yüksek titreşimli, kuvvetli enerjileri bu uyumlama için göndermesi istenir.

4.Seviye eğitimde Master Sananda’nın ruhu ile ilişki kurulur, ayrıca Ana Dünya ve Yaratıcı’dan, Master Buda’nın ruhundan tekrar yardım istenir ve öğrenciye şifa çalışmalarında yardımcı Kutsal Şifa Grubu oluşturulur. Her bir seviye uyumlama için 30 ar gün aralıklarla beklemek gerekmektedir.

Lightharian Reiki

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462