İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

THE ANGEL LINKS

En Yüksek Melek Alemleri ile Essiz Rehberlik Baglantisi Bes Lightarian Melek Baglantisi, sizin için bir Seraf (Serafim’in bir üyesi) ve dört Basmelekten olusan “A – Takimi” olarak adlandirdigimiz melek grubu enerjisinin bes üyesinin her biri ile daimi enerjisel baglantilar yaratir… bu bes melek varlik kendilerini, AngelLinks (MelekBaglantilari) uyumlamalarini alan herkes ile kisisel olarak ve güçlü sekilde çalismaya adadilar. AngelLinks vasitasi ile, onlarin odagi yasaminizda kosulsuz sevginin, yargilamamanin, cesaretin, güzelligin ve sevincin saf meleksi niteliklerini cisimlendirmenize ve genisletmenize yardim etmektir. Saglanan bu bes büyük meleksi niteliklere ilave olarak, her bir melek varlik, diger özel sekillerle sizin için bir rehber olacak….örnegin eterik alemlere yolculugunuzda size yardimci olmak, ilahi sifa ile sizi desteklemek, gelecek zamanlara “yolunuzu isiklandirmak”, yaratici ifadenizi canlandirmak/tesvik etmek ve iletisimlerinizi daha etkili yapmak !

Sizinle daimi enerjisel baglantilari vasitasi ile, Seraf Rose Aura ve Basmelek Mikail, Rafael, Uriel ve Cebrail’in “A – Takimi” saf meleksi niteliklerini yasaminizin tüm alanlarinda cisimlendirirken ve genisletirken melek ilhami ve destegi saglayacaklar.

Kosulsuz sevgi için Seraf Rose Aura’nin AngelLink’i … Serafim olarak adlandirilan Melek Alemlerinin en yüksek seviyesinden, adi Rose Aura olan bir Seraf, insanliga en saf kosulsuz sevginin meleksi niteligini yaymak için ileri adim atti. Onun sizinle AngelLink (MelekBaglantisi) baglantisi vasitasi ile, “kosulsuz sevgisinin melek alevi” sizin kalp bölgenize yerlestirilir, sizin enerji alanlarinizdan yayilir ve sonra deneyiminizin tüm alanlarina dalgalanir. Daha sonra, Rose Aura, kalbin tüm konularinda size yardim etmek için bir Melek Rehber olarak sizin “eterik geri planinizda” çalisiyor olacak…özellikle ben’in ve digerlerine karsi kosulsuz sevginin genisletilmesinde. Seraf Rose Aura AngelLinks Basmeleklerin enerjisel seviyesine “lightarian giris kapimizi” temsil eder ve diger Melek Baglantilarini almak için ön kosuldur.

Dört Basmelek AngelLinkleri (Melek Baglantilari)… Rose Aura baglantinizi aldiktan sonra, Basmelekler Mikail, Rafael, Uriel ve Cebrail ile daha özellestirilmis eterik baglantilar yaratmak için ilave AngelLinkler mevcuttur. Asagida Basmelek AngelLinkleri (MelekBaglantilari) ile ilgili bilgi bulacaksiniz.

AngelLinklerin tümü sizin için Melek Alemlerinin üyeleri ile olaganüstü baglantilar yaratmak için dizayn edilmistir…insanlarin uzun zamandan beri deneyimlemekte oldugu melek temaslarindan daha derin baglantilar.Seraf Rose Aura ve Basmelekler ile bu baglantilarin özellikle ince – ayarli, oldukça yüksek titresimli ve sürekli dogada oldugunu görüyoruz..birçok bireyin önceden (zaten) Meleklerle sahip oldugu geleneksel “telepatik ve eterik etkilesimleri”nden çok farkli. Bizimle baglantilari için bir temel olarak (1) ince – ayarli, (2) yüksek titresimli ve (3) daimi olan bu niteliklerle, bu melek enerjileri kosulsuz sevgi, yargilamama, cesaret, sevinç vs enerjisel temalari ile ilgili olarak bizi daha etkin olarak destekleyebilir. Bu MelekBaglantilarinin her biri sizin ve bu melek varliklarin birlikte daha güçlü sekilde çalismanizi saglayan yeni, direkt ve daimi bir baglanti yaratmak için, enerji alanlariniz içinde çok özel baglanti kurar.

Dört Basmelek AngelLinkleri

En Yüksek Melek Alemlerinden Ilave Rehberlik Baglantilari

Seraf Rose Aura ile ilk AngelLink baglantinizi aldiktan sonra, Basmeleklerin dördü ile direkt ve daimi olarak baglanmaniz için “enerjisel giris kapisi” açilir…günlük yasaminizin enerjisel deneyimine ilave melek nitelikleri asilamak için!

Basmelek Mikail’in Melek Baglantisi : Yargilamama temasina odaklanan ve eterik alemlere yolculukta (telepati, kanal olma, bilinçli eterik (astral) seyahat vs vasitasi ile) size yardimci olmaya odaklanan Mikail, Melek baglantisini sunmak için ileri çikan ilk Basmelek idi. Rose Aura Melek Baglantisi vasitasi ile “kalp bölgesinde melek alevi”nin tutusturulmasina benzer sekilde, Basmelek Mikail MelekBaglantisi için olaganüstü bir vizyon aldik. Bu, Mikail’in insanlarin enerji alanlarina asilamayi diledigi taç çakranin en saf enerjilerinin sembolik bir temsilidir (tasviridir). Kullanilan sembol hale’dir (isik halkasi)!. Bu durumda, o yasaminizin tüm alanlarinda yargilamamanin deneyimini kolaylastiracak essiz zihinsel safligin meleksi bir halesidir. O ayrica Basmelek Mikail’in sizinle baglantisinin ve eterik alemlere melek rehberiniz olarak hizmet etmek için önerisinin sembolik bir hatirlaticisi olarak hizmet eder.

Basmelek Rafael’in Baglantisi : Basmelek Rafael meleksi cesaretin ve ilahi sifanin asilanmasi ile bizi desteklemek için ileri adim atti. Onu “Aydinlatici” olarak adlandiriyoruz, çünkü o ayrica yasaminizda “yolunuza isik” getirmenizde size yardim etmek için bir “Melek Isigi Mesalesi” sunuyor! Bu MelekBaglantisi vasitasi ile Rafael’in yardimi ile, meydan okumalardan ve engellerden daha etkili olarak kaçinabileceksiniz…ve ayrica önünüzdeki firsatlari ve spiritüel ödülleri daha berrak olarak göreceksiniz. Siz geleceginize dogru yolunuzu daha iyi aydinlatirken, ilahi, meleksi cesaretli eylemin bir hissi size daha çok dogal olarak gelecektir. Basmelek Rafael’in MelekBaglantisi ayrica sifa sürecinizde sizin için destek saglayacaktir. O, “ilahi sifaci” olarak bilinir ve onun MelekBaglantisi vasitasi ile, Rafael içinizdeki “ilahi sifaciyi” kesfetmenize yardim eder.Basmelek Uriel’in Baglantisi : Basmelek Uriel yaratici ifade için yeteneklerinizin canlandirilmasi vasitasi ile güzelligin eril yönünü ve minnettarligin daha yüksek bir hissi vasitasi ile “güzelligin disil yönünün” deneyimine izin veren meleksi güzelligin asilanmasini bize saglamak için ileri adim atti. Bu MelekBaglantisi vasitasi ile, Uriel düsündügünüz, söylediginiz ve yaptiginiz her seyde güzelligi ifade etmek için yeteneklerinizi zenginlestirerek size yardim edebilir. O ayrica bir çok sekillerde sanatsal ifade için yaraticiliginizi ve ilhaminizi canlandirmaya yardimci olabilir. Basmelek Uriel ile bu MelekBaglantisi için, bize verilen sembol kalp bölgenize eterik olarak yerlestirilen, sizinle bu baglantinin bir hatirlaticisi olarak hizmet eden “kalp – seklinde bir armagan kutusu”dur. Kalp bölgesi hem içeriye dogru hem disariya dogru güzelligin ve yaraticiligin akisi için büyük bir portaldir. Bundan dolayi, metaforik olarak, kalbinizdeki bu meleksi “armagan kutusu” Uriel’in güzellik, minnettarlik ve yaratici ifade enerjilerini tutacaginiz yerdir.

Basmelek Cebrail’in Baglantisi : Basmelek Cebrail’in odagi sevinç/nese ve iletisimler üzerinedir ! Bu MelekBaglantisi vasitasi ile, Cebrail bizim için çok büyük miktarda bulunan mevcut sevinçleri farketmek ve deneyimlemek için ve günlük yasamlarimizda sevincin/nesenin yeni ve heyecanli seviyelerini tezahür ettirmek için bize zaman ayirmamizi ögretir. O size “kalbinizin sarki söylemesini saglayan” seyleri bulmaniza yardim edebilir ve sevincin az oldugu görüldügü zamanlarda ilahi içsel gücünüzü ve ilhaminizi sunar. Cebrail ayrica, Ilahi olan için büyük iletisimci (mesajci) olarak bilinir. Bu nedenle o, dissal günlük yasaminizda etkili iletisimler için pratik destek sagladigi kadar, özellikle “bilmenize” ve sezginize erismeniz için içsel iletisimlerinize yardim edebilir. Mesajci/iletisimci olarak rolünde, Cebrail ayrica iyi haberlerin ve bilgilerin bildiricisi ve müjdecisi olarak hizmet eder. O, bu zamanda küresel – insan enerji sistemimize akmaya baslayan özel yeni enerjilerin müjdecisi olmak için öne çikti…hepimizi bir sonraki spiritüel tekamülsel siçramaya tamamen hazirlamak için.

Basmelekler ile bu dört uyumlama – temelli baglanti herhangi bir sirada ve sizin için uygun hissettiren aralar ile alinabilir. Bunlar, Seraf Rose Aura MelekHatti gibi ayni sekilde baskalari ile paylasilabilir. Lütfen Rose Aura Melek Hatti’nin Basmelek AngelLinkleri almak için ön kosul oldugunu unutmayin.

Siz Melek Baglantisi uyumlamalarini aldikça ve bu baglantilarin her birinin faydalarini deneyimlemeye basladikça – önce Seraf Rose Aura ile ve sonra dört Basmelek ile – sizi spiritüel yolculugunuzda güçlü sekilde desteklemek için çok etkili melek destek grubu tesis ediyor olursunuz.

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462