İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

KÖK ÇAKRA YENİDEN HİZALAMA

Kök Çakra Yeniden Hizalama

Kök çakrayı yeniden – hizalama uyumlamasının amacı, kök çakranızın, insanlarla olan sağlıksız ilişkilerinizde kilidini açmaktır. Bir insandan tamamen ayrılmak için oldukça etkilidir ve bir kişi ile sağlıksız bir bağlantıyı ortadan kaldırıp, yine aynı kişi ile daha sağlıklı ilişki oluşturmakta faydalıdır.

Evrene “acaba bu kişi niye bana göre değil” diye sormuşsunuzdur, artık herşey için çok geç olsa da onu istemeye hala devam edersiniz. Bir kişiye sevgi ve arzu duyduğumuzda, özellikle de ondan pozitif bir cevap alamadığınızda, hatta cinsel yönden aktifsek, bu kişi ile enerjitik olarak ilişkiniz kilitlenmiştir.

Kök çakra yeniden- hizalaması kök çakranızı kilitlemiş olan kişiden sizi kurtaracaktır ve yeni bir başlangıç yaptıracaktır. Artık başkaları tarafından duyguları savrulan bir oyuncak olma hissini yaşamayacaksınız.

Kök çakra yeniden-hizalama sadece duygusal olarak sağlıksız ilişkilerinizde etkili değildir, aynı zamanda, ailedeki veya çevrenizdeki diğer sağlıksız olan ilişkilerinizde, sizi rahatsız eden, enerjitik olan sömüren kişilerle olan bağlantılarınızı düzenlemede veya ortadan kaldırmada da etkilidir.

Kök Çakra Yeniden Hizalama

Kök çakra yeniden- hizalama uyumlamasını bilirkişiden aldıgınızda, ruh ve kaynak ne yapılması gerektiğine karar verecek,enerji ona göre calısacaktır. Uyumlama enerjisi, aynı zamanda, genel anlamı ile, sizin ilk seansınız olacaktır. Bazı insanlar için, bu anında gerçekleşir, bazıları için 12 ila 30 dakika sürebilir. Eğer sübtil enerjilere karşı hassas değilseniz, lütfen 20 dakika sessiz bir yerde uzanarak uyumlamayı kabul edin. Uyumlamayı veren bilirkişinin yönlendirmelerini dikkatle uygulayın.

Kök Çakra Yeniden Hizalama

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462