İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

UNİCORN ŞİFA SİSTEMİ

Unicorn Şifa Sistemi

Ünikorn iyileştirme sistemi size Mistik Ünikornların gizli ve eşsiz enerjisini verecektir. Ünikorn kelime anlamı olarak ‘tek boynuzlu’ demektir ve 2 Latin kelimeden oluşur. UNUS ‘bir’ ve CORNU ‘Boynuz’. Boynuzlarında çok güçlü bir iyileştirme gücü bulunmaktadır. Bu yaratıkların boynuzlarıyla ilgili pek çok efsane vardır. Ünikornun boynuzunun tek bir dokunuşuyla bir şeyi tekrar yaşama döndüreceği ve çoğu hastalığı iyileştireceği , kara büyüleri çözeceği söylenir.

Ünikornlar ilk insan yeryüzünde yürümeye başladığından beri bizimledir, tüm dünyada mağara resimleri alnının ortasından bir boynuz çıkan ata benzer yaratıkları göstermektedir. Bu Ünikornlar hatta günümüzde Çin , Mongolia , Mısır , Avrupa , Amerika, Kanada gibi bazı ülkelerde görülmüştür. Yunan ve Roma Sanatında Tanrıça Diana genellikle pek çok unikornun çektiği savaş arabasıyla görülmüştür.

Çoğu kişi Ünikornları hayal alemi yaratıkları ve sadece çocukların peri masallarında bulunan sihirli yaratıklar olarak görür. Meditasyonlarımda ve bu güzel yaratıklarla iletişim kurduğumda gerçek olduklarını anladım. Ünikornlar dünyamıza bütün zorluklarıyla karşılıksız sevginin mucizesini ve Enerjileriyle iyileştirme gücünü ve Ünikornların boynuzlarının Enerjilerini göstermek için gelmektedir.

Aynı zamanda Ünikornların renkleri ülkeden ülkeye değişir fakat çoğu saf beyaz olarak tanımlarken bazıları gümüş hatta mavi ve kırmızı renklerde tanımlarlar.

Ünikornlar şimdi aslında aramızda yaşıyor fakat sadece bizim frekanslarımızdan daha yüksek frekanslarda titreşirler. İşte bu dünyalar arasındaki perde ne zaman çok ince olursa diğer yıldızlara ait varlıkları ve ünikornları nadiren görmemizin nedenidir.

Ünikorn tüm insanların sahip olmak istediği saf ve güzel özellikleri temsil eder. Ünikornlar aslında mistik yaratıklardır; Masumiyeti ,netliği ,saflığı ,aşkı ve kalbin iyiliğini temsil eder. Bu yaratıkların boynuzlarıyla ilgili pek çok efsane vardır. Ünikornun boynuzunun tek bir dokunuşuyla bir şeyi tekrar yaşama döndüreceği ve çoğu hastalığı iyileştireceği , kara büyüleri çözeceği söylenir. Çoğu Ünikornlar boynuzları için öldürülmüştür. Fakat insanların bilmediği şey boynuzları kesildiğinde tüm büyüsünü kaybetmesidir. Sadece yenilenme için düşen boynuzlar büyüsünü koruyan bir hediye olarak iyi kalpli insanlara verilirdi. Boynuzun rengi genellikle parlak beyaz ya da gümüştür. Nadiren altın boynuzlu Unikornlar görülür. Bu boynuz sadece sihirli değildir, tüm yaratık aslında saf sevgi ve güçlü bir sihirden oluşur.

Unicorn Şifa Sistemi

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462