İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

MARİEL REİKİ

Mariel Reiki
 

Meryem Ana reikisi ,gücünü Meryem Ana’ dan alan, daha çok Mesih’ in annesi Meryem olarak bilinen,kalp–el merkezli, iyileştirici enerji sistemidir. Bu enerji sistemine göre ; Her bir vücut hücresinin bir belleği vardır. Bu hücre bellekleri belli bir yönlendirme ile serbest bırakılabilirler, böylece, kaybolmamaya eğilimli ve zararlı bedensel, ruhsal etkileri olan kötü anı ve travmaların boşalması ya da arındırılması söz konusudur.

Bu enerji sistemi, Amerikalı Reiki Uzmanı Ethel Lombardi tarafından 1983 yılında kanalize edilmiştir.
Bu enerjinin uzmanı düzeyindekiler tarafından , enerji yönlendirmede kullanılan 3 önemli sembol vardır. Bu semboller; uzaklık, güç ve yüksek benliğe bağlantı şeklinde adlandırılır. Enerji uzmanı, ellerini vücut yanında tutarak enerjiyi davet eder, ama vücut içindeki enerji dokunmadan yönlendirilebilir. Bu vücut enerjisini yönlendirme,”enerji hatları “ olarak adlandırılan, uzman ellerinin özel pozisyonlar alarak gerçekleştirdiği durumdur.

Tipik bir Meryem seansı, 1 saatten fazla sürmez. Bu süre içinde vücut salınımlarını gerçekleştirir. Öncelikle vücut enerjiyi serbest bırakması için hazırlanır, sonra uzman reiki ile enerjiyi yönlendirir; bu genellikle dokunarak ya da dokunmadan yapılabilir. Yönlendirilen hücresel bellek miktarı, kişinin iradesine göredir. Bu demektir ki, kişi ne kadar enerji salınımına hazırlanmış ise, reiki uzmanı da o kadar enerji salınmasını sağlayabilir.

Her bir seansta enerji daha yayılıp derinlere inecektir, her hücresel enerji salınımında, enerji yapılanması daha derin olacaktır ve vücuda ait geçmiş gizil enerjiler ortaya çıkacaktır..Seanslar 4-7 defa yapılmalıdır.

Mariel Reiki

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462