İçeriğe geç

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMLERİ BİREYSEL YADA GURUP HALİNDE / ÖN KOŞUL DAHA ÖNCE 6 & 12 SEANS ALMIŞ OLMAK *** İSTANBUL SERAPHİM BLUEPRİNT SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 429 84 62 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....

TETA ŞİFA TEKNİGİ – DNA AKTİVASYONLARI

Bu teknik Yaratıcı ile bağlantı kurularak hoşlanmadığınız gerçeği değiştirmeyi amaçlar. Teta durumundayken yeni bir gerçek yaratılır ve bu şimdiki gerçeğe uygulanır. Teta yaratmakla ilgilidir- çok etkili değişimler yapılır. Birlikte yaratırken her şey mümkündür. Teta çalışması kendi gelişmeniz içindir. Size şu an faydası olan yeni bir kalıp , istenilirse ilerde değiştirebilir. Her kişinin kalıpları farklıdır.

Teta ile yapılan Çalışmalar
– Dört Seviyeli Çalışma (Four Level Reprogramming)
– Gen Yenileme Çalışması (Gene replacement)
– Mucize Şifası (MiraCLe Healing)
– Psişik Kopyalama (Psychic Copycatting)
– Tezahür ettirme (Manifestation)

Dört Seviyeli ÇalışmaBeden bir bilgisayar gibi milyonlarca programla çalışır. Bu programlar uyuşmyabilir-hatalar oluşabilir. Yeni ama faydası olmayan bilgiler yaratılır. Bu bilgiler iliklerde sıkışıp kalır ve bizi uygunsuz bir yöne sokabilir. Bunlar silinebilir yada kopyalanabilir.

Fiziksel hastalıklar birşeyin yanlış yürüdüğünün göstergesidir. Hastalık belirtileri problemlerin kendilerinden değil, problemlerin altında ezilmekten oluşur; . Programlarımız gerektiği gibi işlerse hasta olmayız. Beden programlarımız düzgün çalışırsa, hasta olmamak ve kusursuz işlemek üzere tasarlanmıştır. Bu dünyaya kullanma kılavuzuyla gelmedik ama bizde olmayan bu kullanma kılavuzu Yaratıcı’ da vardır.

Evrende bulunan en iyi biçimde çalışan müşteri hizmetlerine hoş geldiniz. Çalışma saatleri…her saniye, her dakika, her gün, her ay, her sene ve sonsuzluğa kadar.
Her düşünce kendi gerçeğinizi yaratan enerjidir. Sizi aşağıya çeken sarmal, iplikler şeklindedir. Problemin nedeninin yanı sıra, bedenin iyileşmesini engelleyen blokajlar vardır. Derin duygular ve hisler, genetik inançlar ( kalıplar), geçmişden gelen inançlar ve ruhsal inançlar.

Dört düzeyde toparlarsak, bunlar :
– Öz inanç düzeyi ( Core belief level)
– Genetik düzey ( Genetic level )
– Geçmiş düzey ( History level )
– Ruhsal düzey ( Soul level )

Blokajlar bir düzeyde yada aynı anda birkaç düzeyde olabilir. Bu dört düzeyde de problem silinir ve temizlenirse tam bir iyileşme gerçekleşebilir.

GEN YENİLEME ÇALIŞMASI

Bir program, herseyi tekrar ve tekrar yapmanın ve bunu yapmaya devam etme nedeninin sonuçlarıdır. Korkularımız bizi koruyan modeller yaratırlar.

Bu çalışmada eski genetik program kaldırılır, yerine size daha iyi hizmet verecek bir program konur. Eski program kaldırıldıktan sonra sizin kendi arzu ettiğiniz bir program konur , ya da Yaratıcı’ya sizin en yüksek hayrınız için olanı seçmesi bırakılır.

MUCİZE ŞİFA TEDAVİSİ

Mucizeler etrafımızı sarar ve sürekli oluşur. Hayatta olmamız bile yaratılışın bir mucizesidir. Hayatımızda öyle anlar olmuştur ki , istediğimiz şeyin ancak bir mucize olursa gerçekleşeceğini düşünmüşüzdür. Kendi gerçeğimizi kendimiz yarattığımıza göre, neden mucize yaratamayalım ki?

DNA TEKNİĞİ

DNA TEKNİĞİ nerden gelmiştir?
1997 senesinde, VIENNA STIBEL’ e ( Minister and Doctor of Religious Science, Psychic,Medical Intuitive and a Naturopath) Var Olan Herşey’in Kaynağından bu teknik gönderilmiş ve Vienna kendini yakalandığı ölümcül lösemi hastalığından bu teknikle iyileştirmiştir. Seminerler düzenlemiş, evreni ve insanları iyileştirmek niyetiyle yüzlerce öğretmen ve uygulucayıcı yetiştirmiştir. Yaratıcı kendisine 16 ders geleceğini bildirmiş, bunun 5 tanesini almış ve uygulayıcılarıyla çalışmalara başlamıştır. İşte bu 5 öğreti dünyayı ve varlıkları değiştirmeye başlamıştır bile.

DNA Aktivasyonu evrimsel sürecimizi uzatmak amacıyla yaplır. Gençlik ve Canlılık kromozomlarının aktif olmasını sağlayarak yaşlanmasını durdurur ve vücudun kendini yenilemesine izin verir. 10 DNA ipliği var olan 2 DNA sarmalına tamamiyle bağlantılıdır. Hastalıklardan, travmalardan ve blokajlardan dolayı oluşmuş düzeltmelerde yapılabilir. Bir DNA Aktivasyonu Teta Şifa seansının bir parçası sayılır.

12 SARMALLI DNA AKTİVASYONLARI

DNA I : Gençlik ve Canlılık Aktivasyonu ( Youth and Vitality Chromosome)
DNA II: Genişleme ve Gençleştirme Aktivasyonu ( DNA Expansion and
Rejuvenation)

12 STRAND DNA ACTİVATİONS -12 SARMALLI DNA AKTİVASYONLARI

İşlem ve sonuçları

DNA Aktivasyonları ( DNA Activations) *Teta Terapisi’nin ( Theta Healing) ilk iki adımıdır. Birinci adım Gençlik ve Canlılık ( Youth and Vitality Chromosome) kromozomunun aktive edilmesidir. İkinci adım ise 12 DNA sarmalının birlikte faaliyet gösterebilmesi için yapılan DNA Büyüme ve Gençleştirme ( DNA Expansion and Rejuvenation) aktivasyonudur.

Çalışma her ne kadar Yaratıcı’nın koşulsuz sevgisiyle yapılsa da önce alıcının aktive eden enerjiyi deneyimlemesini istenir.

Diğer adım ise Teta Şifa seansıdır. Bundan faydalanabilmek için mutlaka DNA Aktivasyonu gerekli değildir. Bu seansa ayrıca tekrar değinilecektir.

*Teta hali çok derin bir gevşeme anıdır. Teta seviyesine derin meditasyon ve hipnoz altındayken de ulaşılır. Bu aynı zamanda uyku dalgalarıdır. Bu durumdayken beyin dalgalarımız saniyede 4 – 7 devir yapar.12 sarmallı DNA Aktivasyonları sırasında neler olur?Bu değişimlerimizi hızlandıran ve yüksek benliğimizle daha çok bağlantı kurmamızı sağlayan bir tekniktir. Bu adım artık ihtiyaç duymadığınız enerjilerden arınmanızı sağlar. Etkileri kişiden kişiye değişir.Bunlar gelişme yolunuza ivme kazandıracak değerli adımlardır. Bazı insanlar bedenlerinde pek çok deneyim yaşayabilirler hatta fiziksel ve duygusal salıvermeler gerçekleşebilir. Fiziksel yeteneklerde ani değişimler olabilir. Yaşamlarının şeffaf hale gelmesi sıkça görülen bir etkidir; diğer değişimler daha yavaş olabilir. Herkes kendine hastır ve değişimler zaman içerisinde aktivasyonlar gerçekleştikten sonra meydana çıkar. Bu işlem DNA Aktivasyonları ile başlar ve aylar olmasa bile haftalarca sürer. İşlemin şükran duygusuyla yapılması arzulanır. Böylece şifacının yan etkilerden korunması sağlanabilir.

Bir çok insanın bedeni her iki aktivasyonu da aynı anda kabul etmeye hazırdır. Uygulayıcı Yaratıcı’ya danışarak sizin için en uygun olanı ayırt edebilir. Bazı kişiler ise Gençlik ve Canlılık ( Youth and Vitality Chromosome) kromozomunun aktivasyonunu aldıktan sonra, ikinci aktivasyon olan DNA Büyüme ve Gençleşme (DNA Expansion and Rejuvenation) için günlerce hatta haftalarca bedenin arınmasını bekler. Gereken bu zaman aralığı, o kişinin veya yeteneklerinin bir yansıması değildir. Sadece herkes farklıdır o kadar. Hatta size ikinci aktivasyonu almadan aradan 2 hafta geçmesini tavsiye ederiz. Bu size bedeninizde olacak değişimleri takip etmenize olanak sağlar. Bedeninizde hücresel değişimler geçireceğiniz için vücudunuzdan atılan toksinleri hissedersiniz. Bazı alıcılar aşırı toksin atılımı sırasında kendilerini hasta bile hissederler. Şifacı, Yaratıcı ile kurduğu bağlantıda sizin için en uygun olanını mutlaka bulur.

Her aktive işlemi 10 – 20 dakika alır. Bu zamana ilave olarak uygulayıcı kendisi ve alıcının etrafında koruyucu sper çalışması yapar. Bu prosedür bütün şifa çalışmalarında uygulanır. İki aktivasyonun bir günde verilmesi halinde tüm seans 40 dakika sürer. Eğer alıcı aktivasyonun yanında blokaj ve kalıplardan arınma talebinide ( Teta Şifası) isterse, seans bir saatten fazla sürer. Bu da terapiye başlamadan önce yapılacak ön görüşmede konuşulur. Bütün bu çalışmalar sizin kendi isteğinizle şifacının şahitliği huzurunda Yaratıcı tarafından gerçekleştirilebilir.

İkinci aktivasyon
DNA Büyüme ve Gençleştirme ( DNA Expansion and Rejuvenation)Bu prosedür de birinci aktivasyonla aynıdır. Sadece verilen emirler ve gözlemler farklıdır. Ana Hücre ( Master Cell) ve onun içerisindeki DNA, 2 sarmal halinde birbirine bir çift olarak bağlıdır ve bunlara ilave olarak hayalet sarmal diyebileceğimiz 10 sarmal daha mevcuttur. Bunların frekansları bizim araçlarımızla ölçülemiyecek kadar yüksektir. Burada gerçekleşen olay bu 10 sarmalın eşleşmesi ve birbirinin etrafında ikiz sarmal haline gelip uçlarından birleşerek birbirine tamamiyle bağlanmasıdır. İşlem yine bedenin tüm hücrelerinde kopyalama emriyle gerçekleşir.
Bu başlangıç noktası gelecekte olacak pek çok yeniliğin ilk adımıdır. Uygulayıcı olan her kişi bu seansı yapabilir. Bu aktivasyonlar bedene inanılmaz güç verir. Uygulama yapılan her kişinin hayatında değişiklikler olmuştur.

Aktivasyonun faydalarından bazıları:
– Kırışıklıklar kaybolur,
– Saçlar canlılık kazanır ve daha fazla çıkar,
– Ön seziler artar,
– Duyma ve görme daha netleşir,
– Kilo stabilize olur,
– Ciltte gerilme olur,
– Tırnaklar daha çabuk uzar,
– Anlama kapasiteniz artar,
– Canınız daha çok sağlıklı yiyecek ister,
– Dost seçerken daha dikkat etmeye başlarsınız,
– Hatırlayamadıklarınız ortaya çıkar ve temizlenir,
– TÜM OLAN ( ALL THAT IS) kavramına çok daha yakın olursunuz,
– Herşeyi daha çabuk ortaya koyar ve gerçekleştirirsiniz.

Alıcının deneyimledikleri… Uygulayıcı önce ne yapacağını açıklar ve mutlaka sizin izninizi alır. Seans başlamadan önce yine sizden izin alarak bir alıştırma yapar ve sizin KOŞULSUZ SEVGİ enerjisini deneyimlemenizi sağlar. Aktivasyon sırasında ( seans sırasında) alıcı en azından sukunet ve yumuşak bir enerji hisseder. Hafif bir uyku haline veya daha yüksek bir hissiyata ulaşabilir. Yüksek hissiyata zaten ulaşmış olanlar aktivasyonun gerçekleştiğini görebilirler veya değişik frekanslı deneyimler yaşayabilirler.

Seans uygulayıcının ve alıcının karşılıklı oturmasıyla başlar. (Alıcı seans sırasında oturmayı veya sırt üstü yatmayı seçebilir). Alıcı iki elinide uygulayıcının açık olan ellerine koyar. Aktive işlemi sırasında şifacı öğrendiği metodla bilincini Teta dalgalarına getirir ve Teta frekansında olduğu için konuşma olmaz. KOŞULSUZ SEVGİ enerjisiyle bilincin bir bölümü yukarıya yükselir ve tüm işlemi gerçekleştiren Yaratıcı’ya bağlanır. Yaratıcı neye ihtiyacınız olduğunu bilir, şifacı kanallık eder ve işlemin gerçekleşmesini gözlemler. Yaratıcı daima şifacıyla birliktedir ve işi gören O ‘dur. Uygulayıcı ise bu işlemin aracı ve gözlemcisidir.

Aktive işlemi Beyin Epifizi ( Pineal Gland) nin içerisinde bulunan Ana Hücre (Master Cell) de gerçekleşir. Ana Hücrenin içerisinde ise bilimin de bize tanıttığı DNA sarmalları vardır. Bu bizi kontrol eden bilgileri içerir. Bu sarmallar 23 çift olmak üzere 46 adet kromozom içerir. Bu çiftlerden bir tanesi Gençlik ve Canlılık kromozomunu kontrol eder. Yaşlanmayı, dış görünüşümüzü ve yaşlanmayla ilgili tüm veriler buradadır. Bu nedenle bu çalışmada ona Gençlik ve Canlılık kromozomu denilmiştir. Bu açıklama genetik bilime çok değinmeden uygulama ile ilgili basit bir bakış açısıdır.

Gençlik ve Canlılık içeren orijinal mavi kopya ( Blueprint ) yeniden yapılandırılır ve bu tamirat Yaratıcı tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu aktivasyon kalıbının bedenin tüm hücrelerinde kopyalanması emredilir ve böylece eski hücrelerin değişimiyle Ana Hücre’nin kalıp şekilleri tüm hücrelere nakledilmiş olur.

Uygulayıcı iki aktivasyonu da aynı zamanda verecekse, seansa devam edilir. Eğer daha sonra uygulayacaksa, kendini durular ve enerjiyi kırar. Bu alıcının enerjisinin uygulayıcıya ve uygulayıcının enerjisinin alıcıya geçmesini önlemek içindir.

Detaylı Bilgi için

Canan Ulay
0535 429 8462