Ana Sayfaya Git  Evrensel
 Enerji
 
Teknikleri
   

 

                      YÜKSEK IŞIK KORUMA KALKANISizi kendi kontrolünüzün dışına taşıyacak güç ve istenmeyen enerjilere karşı korunma…..

 

Yüksek ışık koruma kalkanı aura ve sübtil bedenler için koruyucu özelliğe sahiptir. Kişiyi, farkındalığın birçok spiritüel düzeylerine uyumlanmasına yardımcı olur, duygusal ve entektüel devamlılık sağlar ve yüksek benlikle olan bağlantıyı artırır.

 

İstenmeyen enerjilere karşı koruyan bu enerji kalkanı, aynı zamanda, başkalarının da  enerjiyi tüketmesini engeller, negatifi pozitife dönüştürür.

 

Yüksek ışık koruma kalkanı, kendilerine yarar sağlamak amacı ile, kendi gücümüzün dışına taşımak isteyen karanlık güçlere karşı, kendimizi korumamıza yardımcıdır.

 

Yüksek ışık koruma kalkanı, bu korumayı, ışık koruma girdabını (vortex) kurarak yapar, bu girdap, tanrısal ve yüksek benlik kökenli güçlü bir enerjitik korunmadır; bütün bedende akışı vardır ve yerde topraklanır. Bu koruma ışık girdabı, devamlı olarak bizi dış negatif enerjilere karşı korur, böylelikle artık korunma tamamen kurulmuş olur. Bu mutlak korunma aynı zamanda bütün güçlü spiritüel ve şifa frekanslarını getirme, tutma ve onlarla çalışma güç ve fırsatını sağlar. Spiritüel konularla ile ilgilenenler için çok faydalıdır. Enerji sistemimizin tüketimini ve ona zarar gelmesini engeller, şifa, spiritüel enerjilerle çalışırken daha yüksek frekanslara ulaşmamıza yardımcıdır. İlahi ışığa ait korunma olduğu için bizi hayattaki birtakım fiziksel zararlara; araba kazaları, hava trafiğinde gibi hayatı tehdit edici durumlarda koruma sağlar. İlahi sevgi ve şefkatin en yüksek ifadesidir.

 

 

©2008 tüm hakları saklıdır. Evrensel Enerji Teknikleri