Ana Sayfaya Git  Evrensel
 Enerji
 
Teknikleri

 


TİMÜS / KALP AKTİVASYONU UYUMLAMASITimüs bezi, tiroid bezinin altında, göğüs boşluğunda ve soluk borusunun önünde bulunur.
Fiziksel anlamda bağışıklık sistemi ile ilgili fonksiyonel bir organdır. Vücudun savunması ile ilgili T Lenfositleri hücreleri burada üretilir ve geliştirilir.

Çocukluk da bir ceviz tanesi büyüklüğünde iken, yaş ilerledikçe yaşanan stres ve travmalar nedeni ile küçülmeye başlar. Timüs bezinin zamanla fonksiyonunu yitirmesi, bağışıklık sisteminin bozulmasına ve hastalıklara yol açmaktadır.

Timüs bezi kalp çakrası ile yakından ilişkili olup, ilahi sevgiyi almanın ve vermenin yeridir aynı zamanda.

İlahi olanla bağlantımız güçlü olduğunda kendimizi huzurlu ve sevgi dolu, güvende hissederiz. O zamanda bağışıklık sistemimiz güçlenir ve daha sağlıklı oluruz.

Timüs bezi aktive edildiğinde, salgıladığı hormonlar kişide haz ve mutluluk duygusu yaratır, bedenin kimyasının değişimine neden olur. Bu değişiklik, sinir sistemini sakinleştirir ve beyin fonksiyonlarını hızlandırır.

Aktivasyondan sonra, sürekli kullanım İlahi Sevgiye doğal olarak kanal olma yeteneğinizi güçlendirir, genişletir ve fiziksel timüsü ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir.

Uyumlamayı aldıktan sonra, İlahi Olan’a bağlantınızı güçlendirmek istediğiniz her zaman sadece yüksek sesle veya zihninizden Timüs kalbinize aktive olmasını söyleyiniz.

Ayrıca uyumlandığınız ve her zaman kullanabileceğiniz diğer iki fonksiyon ''Timüs Güçlendirme'' ve ''Bağışıklık Geliştirme'' dir.

Timüsünüzün bağışıklık sisteminizin gereksinimlerine karşılık vermesini teşvik etmek ve hastalıklara ve rahatsızlıklara toplam bağışıklığınızı geliştirmek için, bunları sık sık aktive edin.

©2008 tüm hakları saklıdır. Evrensel Enerji Teknikleri •  Design by Kartvizit Sayfa  •