Ana Sayfaya Git  Evrensel
 Enerji
 
Teknikleri


                   HORUS GÖZÜ AKTİVASYONU

 

 


Horus’ un gözü, Isis ve Osiris tarafından kodlanmış yaratımsal geometriden bahseder..

Horus’ un gözü, sizi 5. boyut ışık ve yüksek frekans enerjilerine hazırlar. Göksel enerji birikimlerinin aura alanınıza akması için bir aurasal boşluk oluşturur.

Aktivasyonla, kutsal toprak ana bağlantınız kuvvetlenir ve bu hizalanma ile yeni bir enerji beslemesi deneyimlersiniz. Bizdeki bu göksel enerji beslemesi devam ettikçe; fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenlerimizi kalibre ederiz, eski alışkanlıklarımızı, negatif kalıpları serbest bırakırız, daha güçlü bir temel ve matrix oluştururuz. Bütün bunların sonucu olarak da, İlahi mavi kopya aktive olur ve ışık bedene bağlantı daha etkin hale gelir.

Aktivasyon, DNA hücrelerinin enerjiye açılımını sağlayacak pasif, ışık kodlarını uyandırır. Horus’un gözü, ileri seviyede uyanıştır.

Kadim Mısır uygarlığında 'Horus'un gözü' sembolü derin anlamlar taşır....

Horus'un gözü manevi anlamıyla vicdanın gözünden hiçbir şeyin kaçmayacağını insanın iç âlemindeki her niyetini ve yaşamdaki her davranışını gözden kaçırmayan bu merhametsiz yargıcın keskin bakışını sembolize eder.

 

Bu vicdanın 24 saat kapanmadan açık kalan gözüdür. Bu yüzden Güneş ve Ay Horus'un gözleri olarak ifade edilir. Çünkü Güneş ve Ay'ın her ikisi nöbetleşe gece ve gündüz insanın üzerinden eksik olmaz Horus'un 24 saat açık kalan gözleri gibi. (Bu nedenle Horus'un gözü güneşle temsil edilen Ra'nın gözü olarak da ifade edilir.) Buda vicdanın karşıtı olan nefsaniyetin hiç işine gelmez; nefsaniyeti ve kötülüğü temsil eden Seth de bu yüzden bu gözü çıkarmaya çalışmıştır.

 

Eski Mısır mitolojisine göre Horus sonunda bu gözünü babası Osiris'e vermiş ya da Osiris'in kullanımına bırakmıştır

©2008 tüm hakları saklıdır. Evrensel Enerji Teknikleri •  Design by Kartvizit Sayfa  •