Ana Sayfaya Git  Evrensel
 Enerji
 
Teknikleri
   

BÜYÜK MERKEZİ GÜNEŞ  ENERJİSİ

Büyük Merkezi Güneş galaksinin merkezidir. Tüm maddesel-ruhsal yaratımın başlangıç noktası ve “Tanrının kalbi” ya da “Kaynak”diye de anılır. Takyonla kıyaslanırsa, Büyük Merkezi Güneşin enerjisi Takyonun yüksek bir halidir. Enerji, özellikle bu enerji ile kendi ve diğerleri üzerinde çalışmayanlar için güçlü olabilir. Bu yüzden Büyük Merkezi Güneş kursunu almak için Takyon  kursu almak gereklidir. Eğer Takyon araçları ile çalışmaktan zevk alıyorsanız, Büyük Merkezi Güneş enerjisi ile de araç yapmayı seveceksiniz.

Basitçe Takyon ile yapabildiğiniz araçların aynısını yaratıyorsunuz. Bir örnek vermek gerekirse eğer iki yüzlü bir Merkezi Güneş anteni yaratacaksanız “Takyon” yerine “Büyük Merkezi Güneş” ifadesini/sözünü kullanmalısınız. Önerim, bir adet çift yüzlü anten yaratmakla başlayıp neler olduğunu izlemeniz. Gün boyunca ya da bazı saatler üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Merkezi Güneş yaratımın başlangıcıdır. Orada herkez kendi yaratımını yaratır. Yaratılan imgeler maddi evrenlerde tezahür eder. Bir nevikopyaya benzerler.Bu enerji yaratımı kolaylaştırır geldiğiniz yeri hatırlamanıza yardım eder. Çok boyutu ifade eder. Enerji alanınız ile BMG enerjisi birleştiğinde uzaktan bir mesaj alınmış gibi olur.
 

Kendi
varoluşunuz kopyanıza hatırlama gönderir. Her şey kullanılabilir. Kişi kendi çevresini yarattığından farkındalık yükselecektir. Çünkü kopyaları merkezde sizler yarattınız ve buraya deneyime geldiniz.

Onu
alan enerjisini bilendir.

©2008 tüm hakları saklıdır. Evrensel Enerji Teknikleri