Ana Sayfaya Git  
 Evrensel
 Enerji
 
Teknikleri
 
   KAN BAKIMIKan bakımı, iki seviyeli olup, 8 enerji fonksiyonunu içerir. Herkes, birinci ve ikinci seviye kan bakımı enerjisini ve içerdiği 8 fonksiyonu alabilir. Başkalarını uyumlamak için reiki veya seichim master olunması gerekir.

 

Kan bakımı birinci seviyesi, kanı temizler ve kanın DNA sındaki genetik hastalıkları ortadan kaldırır. Diğer fonksiyonlar, baba ve anneden gelen genetik zayıflık akımlarını kapsar. Yedi kuşak öncesinden anne ve baba tarafından gelen ailevi genetik hastalıkları tedavi etmek içindir.

 

Kan, anne ve babadan gelen kodlamaları taşır. Stres faktöründen etkilenen bedendeki ilk alandır. Ebeveynlerden gelen DNA kalıplarını, bizlerin seçebilme şansı yoktur.

 

Kan bakımı ile taşıdığınız genetik uyumsuzluklar, yok olabilirler. Size faydalı olacak, enkarnelerinizde sahip olduğunuz genetik güçleri, bu fiziksel formunuzda iken, bünyenize alabilirsiniz.

 

İkinci düzey kan bakımı, iki enerji fonksiyonunu kapsar ve bütün enerji sisteminin başkalarına gönderilmesine olanak verir, tabiî ki eğer reiki master veya seichem master iseniz.

 

YAŞAMIN AKIŞININ KANI (Enerji fonksiyonlarından birisinin adı) yaratıcı tanrıçanın ebedi kutsal kaynaktan bireyselleşmesi ile bana ulaştı.

 

KANIM ( Enerji fonksiyonlarından birisinin adı), herhangi bir şekilde bedene yabancı kan transfer edilmişse, bedene yardımcı olacak mükemmel bir fonksiyondur. Her bireyin kanında kişiye özel genetik DNA veri ve özellikleri vardır. Bir başkasının kanı bir diğer bireye transfer edildiğinde, kandaki enerjitik vibrasyonlar ilk başta o kişiyi rahatsız edebilir.

 

©2008 tüm hakları saklıdır. Evrensel Enerji Teknikleri •  Design by Kartvizit Sayfa  •