Ana Sayfaya Git   
 
Evrensel
  Enerji
 
Teknikleri
 
   AXİOTONAL HATLAR BAĞLANTISI

Axiotonal(eksenel) hatlar bağlantısı ne demektir?

Axiotonal hatlar bağlantısı diğer adı ile eksenel hizalanma, Üst benlik ile bağlantıyı yeniden kurar ve ruhun ortaya çıkmasını, bütün olarak kendini gerçekleştirme işleminin başarılması için çalışır.

Her şeyden önce, Üstruh ile olan bağlantıyı yeniden kurar. Kesik axiotonal hatlar ile bağlantı sağlanır, axiotonal dolaşım sistemi yenilenir.

Bir kere bağlantı sağlandığında, Üstruh katmanı eksenel hatlar aracılığı ile yenilenme, uyumlama için uygun enerjileri çeşitli bedenlere, ebedi ilahi mavikopyaya göre transfer eder.

Axiotonal hatlar, akupunktur meridyenleri boyunca uzanır, deri yüzeyine yakın ana vuruş noktalarını besler. Vuruş noktaları, hücrelerdeki atom moleküllerinin daha hızlı dönmesi için ışık ve ses frekanslarını emen elektromanyetik enerjinin küçük küresel vorteksleridir.

Vuruş artışı, hücresel yenilenme için ızgara meydana getiren ışık fiberlerini (ipliklerini) yaratır. Vuruş noktaları axiotonal dolaşım sistemine ve akupunktur meridyenlerine axiotonal enerjiyi gönderir. Bedendeki her hücre bir vuruş noktasına sahiptir.

Axiotonal dolaşım sistemi, bedendeki tüm vuruş noktalarını bağlar. Hücresel ızgaranın uyumlu olması için akupunktur meridyenleri arasında bağlantı da olmalıdır.

Axiotonal enerji, eksenel hatlar boyunca sürekli bütün bedenleri şarj eder ve ayrıca olumsuz duygusal ve zihinsel kalıpları temizler.

 Üstruh düzeyine yapılan bağlantı, Benliğin yüksek seviyelerine açılan büyük kapı işlevini görür.

©2008 tüm hakları saklıdır. Evrensel Enerji Teknikleri •  Design by Kartvizit Sayfa  •