Ana Sayfaya Git  Evrensel
 Enerji
 
Teknikleri
   VİOLET FLAME REİKİ

      

       Ivy Moore, Violet Flame adını verdiği bu evrensel enerjiyi Kuan Yin'le yaptığı meditasyonlar sırasında almıştır. Kuan Yin Budist inancına göre, şevkat ve merhamet tanrıçası olan dişi bir enerji formudur. Ivy Moore, Kuan Yin kanalıyla değişik amaçla kullanılan 40 tane sembol almıştır.
       Doğası tamamen dönüştürücü nitelikte olan Violet Flame, alevin menekşe renkli versiyonunu kullanır.

       Diğer enerjilerden daha üstün değildir, ancak farklı bir frekansı ve etkisi vardır. Dişi ve yumuşak bir enerji alanına sahiptir. El pozisyonları ile uygulanır. Belli bir pozisyon yoktur, fakat reiki pozisyonları ile uygulayabilir, hem kendinize, hem başkasına şifa verebilirsiniz. Uzaktan da şifa verilebilir. Fiziksel, duygusal, zihinsel blokajları açarak şifa verir, ruhu arındırır. Violet Flame ile, geçmiş hayatınızı iyileştirebilirsiniz, Karmik iyileştirme yapabilirsiniz, tüm negatif duygu ve düşünce formlarından arınabilirsiniz. Korunma amacıyla her durumda ve her yerde mor alevi kullanabilir, psişik saldırılardan korunabilirsiniz.
       Özellikle, bir sorunuz veya sorununuz olduğunda yatmadan önce mor alevi davet edip, meleklerine sorunuzu sorduğunuz zaman, sabah uyandığınızda sezgi yoluyla yanıt içinize gelecektir.
       Violet Flame tek aşamalı bir eğitimdir, ancak, 40 tane sembole bir anda uyumlanmak sarsıcı olabileceğinden uyumlamalar dört ayrı seferde yapılır. 39 sembol kullanım için 1 sembol uyumlamak içindir.

Usui Reiki 1. Derece eğitimi alanlar sadece uyumlanır (sembolsüz)
Usui Reiki 2. Derece eğitimi alanlara 19 sembol verilir.
Usui Reiki 3. Derece olanlara 20 sembol verilir
Usui Masteri olanlara Master sembol dahil olmak üzere, bütün semboller verilir.

©2008 tüm hakları saklıdır. Evrensel Enerji Teknikleri •  Design by Kartvizit Sayfa  •