Ana Sayfaya Git  Evrensel
 Enerji
 
Teknikleri
   

 GOLDEN TRIANGLE

             

      
James Parner tarafından kanalize edilmiş, Tanrıça İsis ile bağlantılı özel bir tekniktir. Üçüncü gözü aktive ederek sezgi ve telepati yeteneklerini geliştirmek ve şifa vermek amacıyla uygulanır.


                          

      
       Uyumlama yolu ile aktarılır.  Enerji çalıştırıldığı zaman üçüncü gözde dönen bir piramit hissini verir. Tek aşamalıdır. Yakından ve uzaktan şifa yapılabilir. Şifada dokunma yoktur, sadece gözlerle şifa verilir. Fiziksel, duygusal, zihinsel, ruhsal şifada kullanılır. Geçmiş veya geleceğe gönderilebilir. Belirli durumlarda uygulanıp, siyasi, ekonomik, afet ve benzeri olgulara şifa gönderilebilir. Belli bir özel amaca, hedefe yönelik kullanılabilir. Ancak zarar verici bir niyetle kullanılmaması gerekir.

                                               

        Diğer sistemlerle birlikte, örneğin Usui Reiki ve Kundalini, İmara v.b. birlikte kullanılabilir. Başka enerjilerle birlikte kullanılabilir ve  daha güçlü hale getirilebilir, ancak tek başına da son derece tesirlidir. Düzenli kullanan kişilerde, zaman içinde sezgi ve telepatilerinde büyük bir artış gözlenmektedir.

©2008 tüm hakları saklıdır. Evrensel Enerji Teknikleri •  Design by Kartvizit Sayfa  •