Ana Sayfaya Git  Evrensel
 Enerji
 
Teknikleri
   

MERİDYEN AKIMLARINI  GÜÇLENDİRME
 

Meridyen akımlarını  güçlendirme/ aktivasyonu

Jose Gonzales tarafından bulunmuştur. Fiziksel bedendeki blokajları ortadan kaldırmak için ortaya çıkarılmıştır. Meridyenler bedende belirli yönlerde hareket eden enerji hatlarıdır. Her meridyen boyunca enerjinin yüzeye ulaştığı noktalar vardır. Bu noktalar akupressor ve akupunktur noktalarıdır. Meridyen aktivasyonu eski Taoist, Qigong ve Tai Chi egzersizlerine dayanır. Meridyen akımları bedendeki kötü enerjiyi ortadan kaldırmak ve enerji hatlarını temizlemek için kanalize edilmiştir. Alıcılar enerji sistemlerindeki akış halindeki meridyen enerjilerini net bir şekilde hisseder.

 

 

Meridyen Akımları  1&2 Güçlendirme 

Meridyenler “chi” enerjisini taşıyan enerjitik hatlardır. Bu sistemde iki adet inisasyon vardır. İnisiye olduktan sonra, kendinize veya başkasına meridyen akım seansı uygulayabilirsiniz. Meridyen hatlarını temizlemek 5 ila 7 saat sürebilir; duygusal ve fiziksel bedene sağlık ve canlılık getirir.İsteğe bağlı olarak, iki  inisasyon anında alınabilir. Ama farklı günlerde alınması tavsiye edilir. 

Meridyen Akımları  3&4 Güçlendirme (geçmiş ve gelecek) 

Meridyen akımları  1&2 nin devamı olarak yeni meridyen akımları olan 3&4 geçmişteki olayları temizleme, yenileme ve şimdiyle bağlantı yapan bir niteliğe sahiptir.(geçmişi bırakıp, şimdiyi karşılama) Böyle bir probleminiz varsa, meridyen akımları gerçekten işe yarar bir şey.Öncellikle Meridyen akımları 1&2 yi almak tavsiye edilir.İki adet inisasyon ve manual verilecektir. İsteğe göre iki inisasyon hemen verilir ama ayrı günlerde olması tavsiye edilir.

Meridyen Akımları  5&6 (Ying & Yang ) 

Meridyen Akımlarının devamı  olarak Yin & Yang meridyen akımları enerjitik ve fiziksel bedende dişi ve eril dengeleri sağlar. Bu enerjileri kullanarak bedeninize denge getirip spiritüel gelişimizi artırırsınız. Eski yogiler yin ve yang enerjilerini dengelemek için nefes egzersizleri yapardı ki bu akımlar bundan çok daha fazlasını yapacaktır. İç dengenizi ve enerjitik dengenizi sağlayarak en iyi durumunuza gelebilirsiniz.

İki inisasyon ve bir manual içeriyor. İsteğe göre iki inisasyon alınabilir. İki inisasyonu da beraber ya da ayrı alabilirsiniz.

©2008 tüm hakları saklıdır. Evrensel Enerji Teknikleri •  Design by Kartvizit Sayfa  •